REKLAMA

Podczas transportu drogowego w kraju i przez granice, czy podczas radosnej, wakacyjnej podróży szlakiem poniemieckich zabytków, nawet najlepszemu kierowcy może przytrafić się awaria samochodu, a nawet wypadek. Na szczęście wszyscy, którzy przejeżdżają przez Zgorzelec mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy drogowej, która działa na terenie Dolnego Śląska oraz zagranicą, w Niemczech. W dodatku uzyskasz pomoc niezależnie od tego, kiedy zdarzyła się awaria Twojego samochodu – profesjonalna pomoc drogowa przyjedzie przez całą dobę, w każdym dniu tygodnia.

Pomoc drogowa w Zgorzelcu

Pomoc drogowa Zgorzelec zajmie się zepsutym pojazdem, zdiagnozuje na miejscu problem, a jeżeli usterka ma poważniejszy charakter odholuje auto do warsztatu na podstawionej lawecie. Możesz dzwonić o każdej porze, nawet jak „tylko” zatrzasnąłeś kluczyki w bagażniku lub zostały zamknięte w stacyjce. Firma zajmuje się także usuwaniem samochodów z miejsca wypadku. Holowniki mają wszystkie wymagane ubezpieczenia, a profesjonalni kierowcy dowiozą Twoje auto bezpiecznie na wskazane miejsce lub do warsztatu napraw. Co równie ważne, na przyjazd specjalistów nie będziesz długo czekać, a usługa na pewno nie zrujnuje Twojej kieszeni.

Pomoc drogowa na Dolnym Śląsku

Autopomoc-zgorzelec.pl działa na terenie Polski południowo-zachodniej, głównie w woj. dolnośląskim. Mieszkańcy i podróżni, których spotka usterka lub stłuczka na drodze, która biegnie przez powiaty: Zgorzele, Lubań, Lwówek i Bolesławiec mogą oczekiwać bardzo szybkiego przyjazdu profesjonalnej pomocy drogowej wraz z nowoczesną lawetą. Firma na miejscu oszacuje szkody, naprawi drobne usterki, otworzy zatrzaśnięte kluczyki, posprząta i odholuje samochód do najlepszego, pobliskiego warsztatu napraw samochodów. Firma zareaguje na wezwanie szybko i sprawnie, a jej usługa będzie w wyjątkowo dobrej cenie!

Pomoc drogowa na terenie Niemiec

Autopomoc-zgorzelec.pl zajmie się także pojazdami, które miały wypadek lub awarię na terenie Niemiec. Nie jest istotne, czy stanąłeś na drodze między miejscowościami, czy na autostradzie, uzyskasz szybką i profesjonalną pomoc w okolicy miejscowości takich jak Goerlitz, Bautzen czy Drezno oraz na autostradzie A4!

Na stronie tej firmy możesz skorzystać z interaktywnej mapy, na której znajdziesz szybko pomoc drogową. Wszystkie lawet pomocy drogowej posiadają wymagane ubezpieczenie, a prowadzą je doświadczeni kierowcy. Z dowolnego miejsca na drodze, również z terenu Niemiec możesz odholować samochód do Polski na parking, który firma przygotowała dla swoich klientów.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki