Jak odwołać “koniec świata”?

Coś wibruje, coś piszczy. Dzwoni szef, dzwoni klient. Pisze kolega, koleżanka też coś chce…

REKLAMA


Centrum dowodzenia własnym wszechświatem zamknięte w małym, plastikowo-blaszanym pudełku. Zdążyliśmy się już do tego przyzwyczaić. I nagle, ten cały świat wypada nam z rąk…

Na szczęście są tacy ludzie, którzy potrafią “koniec świata” odwołać. Nazywają ich serwisantami smartfonów i urządzeń mobilnych.

Jednym z nich jest Marcin Szczepański. Pan Marcin codziennie patrzy w zapłakane oczy, rozbite wyświetlacze, pęknięte ramki i niedziałające czytniki linii papilarnych. Co więcej – pan Marcin przywraca życie nawet zalanym urządzeniom.

Mądrość ludowa głosi, że kiedyś to były telefony, a te dzisiejsze, to takie niewytrzymałe na trudy użytkowania. No to jak im te trudy ułatwić i jak zabezpieczyć smartfon?

Na szczęście tym razem telefon udało się uratować. Niemniej jednak – wypada zachować większą uwagę choćby przy wkładaniu telefonu do kieszeni.

Pan Marcin Szczepański o swojej pracy mówi tak:

Prowadzimy naprawę oraz skup i zamianę. Telefonów komórkowych , laptopów, tabletów i konsol do gier. Sprzedajemy akcesoria telefoniczne oraz komputerowe: słuchawki, pokrowce, szkła hartowane, kable, zasilacze, baterie, głośniki, pamięci, dyski itp.

Najlepszy serwis w mieście! Mamy bardzo krótkie terminy napraw w konkurencyjnych cenach. Naprawy wykonywane są profesjonalnie i solidnie w większość na oryginalnych częściach. Zapraszamy! Jaworzno – Rynek 2
tel: 504 604 290

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki