Zaproszenie: Śląskie. Dla Kobiety w Galerii Galena

Nieistotne czy jesteś dziewczyną z liceum, czy spełnioną mamą, wychowującą gromadkę dzieci. W dniu zorganizowanym specjalnie z myślą o kobietach każda z pań znajdzie coś dla siebie.

REKLAMA

Na najbliższą sobotę – 10 marca, Galeria Galena przygotowała szereg atrakcji specjalnie dla pań!

Co się będzie działo? Gwarancją miło spędzonego czasu będzie pokaz mody przygotowany przez firmę La Meri koncerty: Happy Big Band oraz Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Fit Matka Wariatka zadba o Twoją motywację do treningu oraz rozgrzeje wszystkich ćwiczeniami, w te wciąż, jak by nie było chłodne dni.

Nie zabraknie również brafitterki, u której można będzie zasięgnąć porad.

Poza świetną zabawą zadbać będzie też można o swoje zdrowie. Do Galeny zawita specjalny samochód w kolorze różowym, zwany PINK-Busem. Sejmik Województwa Śląskiego rok 2018 ogłosił rokiem profilaktyki raka piersi. Celem akcji jest dotarcie do jak najszerszych grup kobiet i zachęcanie do poddawania się badaniom profilaktycznym. Jak dodaje marszałek Województwa Śląskiego – Naszą powinnością jest uświadamianie i przeciwdziałanie tragicznym skutkom choroby nowotworowej”, Urząd Marszałkowski zorganizuje także duże wydarzenia z udziałem lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów oraz przedstawicielek klubów Amazonek. O tym, jak ważny jest to temat, dużo mówić będą przedstawicielki fundacji OmeaLife.

Najtrudniejsze pytania i wątpliwości skierować będzie można do specjalisty z zakresu ginekologii
onkologicznej — dra hab. med. Bogdana Michalskiego.

Całe wydarzenie poprowadzi gość specjalny — Agnieszka Cegielska — prezenterka stacji
TVN, wcześniej modelka.

Wszystko przygotowane z myślą o kobietach. Przyjdź i sprawdź sama. Żadnej z pań nie może tam zabraknąć.
Na wydarzenie zaprasza Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki