KOBIECE JAWORZNO – POLE DANCE Z PERSPEKTYWY LOOKSTORERECORDS

Jaworzno pomysłem i kreatywnością stoi. Z tym stwierdzeniem żaden mieszkaniec naszego miasta polemizować nie może i słusznie, bo osób kreatywnych, realizujących swoje pasje i marzenia, szczególnie kobiet, w naszym mieście nie brakuje.

REKLAMA

Żaden kreatywny pomysł, a szczególnie ten poparty sukcesami, nie może pozostać bez echa – twierdzą chłopaki z LookStoreRecords, firmy która zajmuje się nagrywaniem reklam, filmów promocyjnych i relacji z eventów. Potwierdzeniem tych słów było zorganizowanie przez nich konkursu, na jednym z portali społecznościowych . W konkursie mogły wziąć udział osoby posiadające własną działalność gospodarczą lub ciekawą inicjatywę. Główną nagrodą w konkursie była darmowa reklama ich firmy. Jak zapewnia zespół LookStoreRecords: nie jest to ostatnia edycja konkursu, gdyż ich obowiązkiem jest pokazywać światu ludzi, którzy łączą swoją pasję z pracą, osiągają sukcesy, a świat jeszcze o nich nie usłyszał. Każdy laureat konkursu zostaje automatycznie bohaterem kolejnego odcinka tworzonego przez LSR programu: Filmujemy z pasją.

Laureatką pierwszej edycji konkursu została jaworznianka Nikola Drożdż. Dziewczyna, która tym co robi aktywizuje żeńską cześć naszego miasta, pokazuje kobietom, że z klasą i wdziękiem można połączyć przyjemne z pożytecznym dodatkowo wymodelować swoją sylwetkę lub zgubić kilka zbędnych kilogramów.

W poniższym filmie możecie Państwo zobaczyć jak wygląda praca na planie podczas nagrywania reklamy i usłyszeć kilka słów o Pole Dance od właścicielki oraz instruktorki ENVY ME Pole Dance Studio – laureatki pierwszej edycji konkursu organizowanego przez LookStoreRecords.

W imieniu Jaw.pl i LookStoreRecords, wszystkim jaworzniankom z okazji Dnia Kobiet życzymy dużo miłości, spełnienia w życiu i samych radosnych chwil.

Zachęcamy do śledzenia profilu LookStoreRecords na facebooku, aby wziąć udział w kolejnej edycji konkursu i pokazać swoją pasję w szerszym gronie.

Poniżej możecie Państwo sprawdzić efekty realizacji nagrody konkursowej dla Nikoli Drożdż, właścicielki i instruktorki ENVY ME Pole Dance Studio. Zapraszamy do oglądania reklamy!

REALIZACJA: LookStoreRecords

FACEBOOK: https://web.facebook.com/lookstorerec…

STRONA INTERNETOWA: http://www.lookstorerecords.com

Envy Me Pole Dance Studio

FACEBOOK: https://web.facebook.com/envymepds/

- REKLAMA - Zewnętrzne linki