Bacówka Towary Tradycyjne proponuje wysokiej jakości wyroby mięsne, konfitury, przetwory i wiele innych przysmaków. Nie jest to duża firma. Na szeroką skalę nie można – jak przekonują w Bacówce – produkować najwyższej jakości wyrobów wędliniarskich czy garmażeryjnych. Od początku firma hołduje dewizie, aby produkować niewiele, a dobrze.

REKLAMA

Sukces firmy to nie tylko wysoka jakość wyrobów, to również systematyczna edukacja klientów w kwestii składu produktów. Z dobrą jakością wyrobów wiąże się ich odpowiednio wyższa cena. Przy zaangażowaniu całej ekipy Bacówki klienci przekonywali się, że lepiej kupić mniej, za to zjeść zdrowo i smacznie.

Szynki z Bacówki nie mają w swym składzie wody i wypełniaczy, powstają z mięs wyłącznie najlepszej jakości. Wyjątkowy smak i aromat produktów zawdzięczają starannej selekcji surowców i przestrzeganiu procedur produkcji. Dużą wagę przywiązuje się do wyboru kontrahentów. Najczęściej to lokalni dostawcy z najbliższej okolicy, np. ser do wyśmienitych ruskich pierogów pochodzi od rolników z okolic Limanowej. Na każdym etapie produkcji używa się regionalnych, miejscowych produktów co gwarantuje doskonałą jakość wyrobów.

Oferta sklepu to nie tylko tradycyjne wędliny i garmażerka.

Bacówka również w swoim asortymencie posiada dania gotowe. Codziennie w sklepie są dostępne pieczone mięsa takie jak; boczek, schab ze śliwką, schab z morelą , karczek, golonka , żeberka czy gorące zupy(kwaśnica, flaki, żurek) i bigos – pochodzą od lokalnych producentów, często wytwarzane są według receptur z zakładu w Rajbrocie. Niewielka partia produktów jest przeznaczona wyłącznie dla Bacówki.

Przekonajcie się jak pyszne są towary tradycyjne, na wielkanocnym stole zabraknąć ich nie może.

Wesołych świąt.

Bacówka
ul. Grunwaldzka 74
Jaworzno, tel. 32 2223460
Wielka sobota Bacówka czynna od 7.30 do 13.00

Znajdź nas na Facebooku:

https://www.facebook.com/Bacowkajaworzno/

 

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki