Cykl Stand-Up`owy w Jaworznie rozkręcił się na dobre!

REKLAMA

Raz w miesiącu w klubie Relaks pojawiają się najlepsi komicy z całej Polski

Już 5 kwietnia wystąpi aż szóstka komików, czyli: Błażej Krajewski, Patryk Czebańczuk, Mateusz Socha, Wojtek Pięta, Tomasz Kwiatkowski i Piotr Popek. Są to komicy, którzy mają za sobą występy w TV (Kuba Wojewódzki, TVP w programie “Tylko dla dorosłych”, Comedy Central), czy na roastach (Wiśniewskiego, Popka, Paciorka czy Tego Typa Mesa). Zapraszamy!

Wieczór stand-upowy zapewnia godziny nieustającego śmiechu i wspaniałej zabawy. Od klasycznego kabaretu odróżnia się towarzyską atmosferą i otwartością na widza, który może czuć się swobodnie w dialogu z wykonawcą. Przełamanie czwartej ściany umożliwia pełny kontakt z widzami, co pozwala komikowi na swobodę w improwizacji i umożliwia lepsze dopasowanie spektaklu pod każdą publiczność. Dzięki temu ta forma doskonale sprawdza się i z powodzeniem gości w klubach, ośrodkach kultury, na piknikach, imprezach firmowych czy nawet w teatrach.
By odbył się występ wystarczy niewielka scena i mikrofon oraz wygodne miejsca dla publiczności. Forma jest genialna w swojej prostocie, co zachęca nawet widzów by samemu spróbować sił przy mikrofonie.
To rozwijająca się forma komedii, której historia właśnie się pisze, dlatego zapraszamy całe Jaworzno do uczestnictwa w tym zjawisku.
źródło: Stand-Up Silesia
- REKLAMA -

Zewnętrzne linki