Sosnowieccy kryminalni z zespołu poszukiwań zatrzymali na terenie Jaworzna 36-letniego mężczyznę, za którym Sąd Rejonowy w Sosnowcu wydał aż dwa listy gończe. Okazało się, że poszukiwany na przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece mężczyzna ukrywa się w mieszkaniu swojej znajomej. Teraz sosnowiczanina czeka 1,5 roczny pobyt za kratami.

REKLAMA

Mężczyzna był poszukiwany listami gończymi do odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej za przestępstwa związane z niealimentacją. Od początku roku ukrywał się na terenie Jaworzna u swojej znajomej. Sosnowieccy poszukiwacze wytropili go jednak i zatrzymali właśnie w mieszkaniu w którym przebywał. Teraz czeka go 1,5 roku za więziennymi murami.

KMP Sosnowiec

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki

3 KOMENTARZE

      • Słowo niealimentacja występuję naszym języku. Może tylko nie występuje w naszym słowniku Worda. Nawet w prawie to słowo występuje – Ustawodawca decydując się w sposób prawnokarny chronić rodzinę, instytucję opieki oraz tzw. prawo do alimentacji ustanowił przestępstwo niealimentacji w art. 209 Kodeksu karnego, za którego popełnienie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.