Kilka tygodni temu na Jaworznicki rynku przedsiębiorczym powstał nowy gracz – firma Brass Monkey, która oferuje odzież reklamową oraz team’ową z nadrukiem, od koszulek przez spodenki, softshell’e po plecako-worki, ale nie tylko.

REKLAMA

Chcesz ręcznik na fitness z nadrukiem, flagę, chcesz ubrać drużynę sportową w wybrane barwy, firma Brass Monkey zrealizuje każdy projekt.

Tym razem rusza z akcją promocyjną, skierowaną przede wszystkim do aktywnie spędzających czas Pań.

– Chcemy jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w związku z czym zdecydowaliśmy się na badanie opinii przyszłych odbiorców, zadając pytanie, które wzory legginsów są najciekawsze. W ten sposób powstał pomysł na zabawę. Liczymy na opinie zainteresowanych Pań, z których jedna z nich otrzyma od nas legginsy w wybranym przez siebie wzorze. – mówi dyrektor firmy.

Aby wziąć udział w zabawie należy polubić fanpage BrassMonkeyWearFactory, udostępnić post z akcją promocyjną oraz napisać w komentarzu, który wzór Waszym zdaniem jest najlepszy. Akcja trwa do 4 marca 2018, a już dzień później zostanie wybrana laureatka, która otrzyma wyjątkowe leginsy.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału.

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki