Pomóżcie w leczeniu kotki Sobelki

Walentynki okazały się pechowym dniem dla opiekunów kotów wolno żyjących, którzy zgłosili się do nas o pomoc.

REKLAMA

Ze łzami w oczach i łamiącym się głosem opiekunka kotów – Pani Edyta – opowiedziała nam jaka sytuacja ich spotkała. W tym dniu znaleźli jedną z kotek, którą się opiekują, w kałuży krwi. Pomimo obowiązków zawodowych, w jednym momencie podjęli decyzję o zawiezieniu kotki do Lecznicy, w której okazało się, iż kotka jest w ciężkim stanie. Sobelka, bo tak ma na imię kotka, została w Lecznicy na obserwacji i badaniach, które wykazały, iż konieczna jest amputacja tylnej łapki oraz ogonka. Kotka przeszła konieczną operację i została wypisana do domu swoich opiekunów.

Niestety operacja to początek długiego i kosztownego leczenia kotki. Opiekunowie przez
najbliższe dni będą wozić Sobelkę na kroplówki i zastrzyki. Mamy nadzieję, że owe leki pomogą w rekonwalescencji kotki. Dlatego też zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie leczenia kotki. Każda złotówka przybliża nas i opiekunów kotki do opłacenia faktury za opiekę weterynaryjną.

Darowizny na rzecz kotki można wpłacać na nasze konto: 09 1020 2528 0000 0602 0111 6946, TOZ Oddział w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 35, z dopiskiem „SOBELKA”.

Każda złotówka wpłacona na rzecz kotki zostanie przeznaczona na opłacenie faktury za operację oraz leczenie, a jeśli uda się uzbierać więcej to z nadwyżki zakupimy karmę dla kociaków z siedliska, którym zajmuje się Pani Edyta. Z góry dziękujemy za wsparcie.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki