4 kolejka w I i II lidze w JALF Salos, hitem I ligi bez wątpienia było spotkanie wicelidera tabeli Beer Drinkers z liderem PSV Podłeże.

Wynik do przerwy bezbramkowy a po przerwie na tablicy wyników 2-0 dla PSV po trafieniach Kędzierskiego i Dryji i wydawało się, że kolejne 3 punkty zainkasuje lider. Jednak w ciągu dwóch minut do remisu doprowadza Beer Drinkers za sprawą Urbana i Turka i mimo dobrych okazji bramkowych z obu stron wynik remisowy utrzymał się do końca spotkania.

W kolejnych spotkaniach No Name ogrywa czerwoną latarnię I ligi DGJ , podział punktów w meczu Pulmon – Azot Biznes Park i MCKIS ogrywa Ost .W tabeli prowadzi PSV przed No Name i Beer Drikers natomiast do samego końca rozgrywek będzie walka o utrzymanie pomiędzy OST , Azot Biznes Park i Pulmon Negro wszystkie zespoły mają po 4 punkty . W II lidze rozbity został lider tabeli Young Boys przegrywając z Fortuną Podlłęże aż 1 -6 i wynik ten swiadczy, iż po 4 kolejkach z 9 punktami na czele tabeli są trzy zespoły Fortuna Podłężę , Young Boys i Szkolne a jeden punkt mniej ma Divingtech Mysłowice i walka o awans będzie bardzo do ostatniej kolejki rozgrywek II ligi.

I LIGA.

PSV PODŁĘŻE – BEER DRINKERS 2:2 ( 0:0)
Kędzierski Bartłomiej (1) + żk , Dryja Grzegorz – Urban Robert , Turek Piotr ,
Arkadiusz Sędrzak żk , Tomasz Jaromin żk .

OST – MCKIS JAWORZNO 4:6 ( 2:3).
Kalinowski Paweł (2) , Jedynak Tomasz (1) , Karaczyn Radosław (1) ,Wściubiak Tomasz żk – Bartyzel Krzysztof (2) , Jankowski Mariusz (1) , Jaromin Sebastian (1) , Majerski Edward (1) , Młynarczyk Maciej (1) .

PULMON NEGRO – AZOT BIZNES PARK 4:4 ( 2:1).
Cichoń Łukasz (2) , Salamon Mariusz (1) ,Łyszcz Arkadiusz ( 1) + żk , Szalek Mariusz żk – Szremski Marcin (2) , Kowalski Tomasz (2) + żk , Biskup Michał żk , Radosz Mateusz żk ,

DGJ – NO NAME 0:4 (0:1).
Grzebielec Marcel (2) , Tadus Mateusz (1) , Trzeciakowski Tomasz (1) – Bergiel Tomasz żk .

II LIGA .

YOUNG BOYS – FORTUNA 1:6 ( 0:2).
Kamiński Rafał ( 1) , Wiernek Mateusz żk – Aleksandrów Mateusz(2) , Fijołek Marcin (2) Siostrzonek Dawid (1) , Czapla Konrad (1) , Winiarski Patryk żk .

LAMBADA – JAGO – PRO 4:4 (2:0).
Gaj Mariusz (4) – Tuszyński Łukasz (3) , Kantorowicz Łukasz (1) , Głowacki Norbert żk .

DIVINGTECH – STARE PODWALE 5:0 ( walkower).

SŁONIE – SZKOLNE 3:4 (1:2).
Łukowicz Damian (3) , Jendralczyk Wojciech żk – Sternalski Grzegorz (2) , Smalcerz Krzysztof (1) , Halbina Kamil (1) .

Boćkowski Waldemar.

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki