Rozpoczęła się kolejna edycja Jaworznickiej Amatorskiej Ligi Futsalu organizowanej przez PSS Salos oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

REKLAMA

W meczu otwarcia I ligi mistrz poprzedniej edycji MCKIS mocno się musiał namęczyć, aby wygrać swoje spotkanie z beniaminkiem I ligi Azot Biznes Park. Azotka wzmocniła się o takich zawodników jak Artur Molenda czy Łukasz Cichoń i na pewno w kolejnych spotkaniach ​powalczy o punkty. W kolejnych spotkaniach Beer Drinkers bez większych problemów pokonał DGJ, a PSV Podłeże wygrało z drugim beniaminkiem ligi drużyną OST, choć na kilka minut przez zakończeniem spotkania na tablicy był remis 5:5. Jednak niezawodny Kędzierski Barłomiej błysnął instynktem strzeleckim i po dwóch trafieniach rozstrzygnął spotkanie na korzyść PSV. O dużą niespodziankę postarali się natomiast zawodnicy No Name ogrywając zespół Pulmon Negro 4 do 1. W II lidze swoje spotkania wygrał spadkowicz I ligi Jago-Pro oraz Young Boys, FC Szkolne a także Fortuna Podłęże.

Wyniki:

I LIGA : 

AZOT BIZNES PARK  –  MCKIS JAWORZNO 2 : 3 (1:1)
Krawczyk Jędrzej (1) + (czk), Cichoń Łukasz (1), Milewski Ariel (żk)  – Bartyzel Krzysztof (2) + (żk), Bożek Łukasz (1), Palion Sergiusz (żk), Jaromin Marcin (żk), Krauz Marcin (żk).

DGJ JAWORZNO – BEER DRINKERS  3 : 9 ( 1: 2) 
Szymczyk Krzysztof (1), Świerczynski Patryk (1), Ślusarczyk Tomasz (1) – Tryfanow Sebastian (2), Urban Robert (2), Jaromin Tomasz (2), Sędrzak Arkadiusz (1), Śliwiński Mateusz (1), Byrczek Maciej (1) .

PULMON NEGRO  –  NO NAME  1 : 4 ( 1 : 1 ) 
Szremski Marcin (1) – Koniorczyk Łukasz (1), Lackorzyński Olaf (1),Telega Damian (1), Trzeciakowski Tomasz (1) .

OST – PSV PODŁĘŻE  5 : 8 ( 1: 4 )
Nawrocki Krystian (3), Syguła Adam (1), Stępień Arkadiusz (1), Wściubiak Tomasz (żk)  – Kędzierski Bartłomiej  (4), Sobczak Mateusz (2), Dryja Grzegorz (2) .

II LIGA : 

STARE PODWALE  – JAGO- PRO 1 : 8 ( 1: 4 ) 
Nowak Kamil (1) – Rzeszutko Marcin (2), Statkiewicz Filip (2), Tuszyński Łukasz (2), Kantorowicz Łukasz (1), Szparkowski Łukasz (1) .

FC SŁONIE  – FORTUNA PODŁĘŻE  1 : 4 ( 0: 1)
Łukowicz Łukasz (1), Kempka Łukasz (2 żk = czk)  – Lipiec Jakub (1), Siostrzonek Dawid (1) , Fijołek Marcin (1), Winiarski Patryk (1).

DIVINGTECH MYSŁOWICE  –  FC SZKOLNE  5 : 6 ( 3: 1 )
Gondzik Krzysztof (3) + (żk), Nowak Artur (1), Duda Przemysław (1) – Halbina Kamil (2), Wylężek Krystian (1) + (żk), Krzysztof Golinski (1), Mamot Adrian (1), Paluch Wojciech (1) 

LAMBADA  – YOUNG  BOYS 1 : 5 ( 0 : 2 )
Zaręba Michał (1) – Majewski Bartek (1), Styrnol Wojciech (1), Wiernek Mateusz (1), Kuzak Mateusz (1), Kędroń Paweł (1), Smolik Marcin (2 żk = czk).

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ