Przegląd prasy

Najnowszy numer Co Tydzień to przede wszystkim podsumowanie zeszłoniedzielnego 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

REKLAMA

Jaworznianie wykazali się niemałym gestem! Łącznie udało się zebrać kwotę ponad 138 tysięcy złotych. Strony: 7 11,12, 13,14 i 15 szeroko relacjonują przebieg Finału, w tym, jaworznickiej próbie pobicia Rekordu Guinnessa.- 16 stycznia, Jakub Bochenek, zamknął w mydlanej bańce największą ilość osób. w dziejach świata. –

Strona 3 to zaproszenie na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków SM Górnik, w tekście przeczytamy czym jest samo Walne Zgromadzenie i jakie tematy będą na nim poruszane.

Z 1 i 5 strony, dowiemy się jak niewłaściwie paliwo – w tym wypadku mokry ekogroszek, niszczy nasze piece centralnego ogrzewania, a przy tym nas samych , produkując smog.

Strona 6 to szeroka rozmowa Elżbiety Bigas z przedszkolakami z Przedszkola Miejskiego nr 18 w Byczynie. To też życzenia najmłodszych dla babć i dziadków.

Strony 21 i ostatnia to, już tradycyjnie, rozmowa z Jaworznianką – w tym numerze – Aleksandrą Bujakiewicz

Ponadto: Zgoda Byczyna wraca do treningów, relacja z 4. turnieju o puchar wielkiego serca WOŚP oraz rozmowa z Wojtkiem Piętą, Pawłem Chałupką i Bartoszem Zalewskim – standuperami, którzy odwiedzili jaworznicki Klub Relax.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki