Nieprzerwana passa sukcesów wojowników Guja Jiujutsu

REKLAMA

Dwa złote i dwa srebrne medale w Mikołajkowym Międzynarodowym Turnieju Judo w Bochni wywalczyli zawodnicy Jaworznickiej Szkoły Walki Wręcz Guja Jiujutsu.

Filip “Makaron” Skrzydłowski i Patryk “Gonzo” Ficoń wszystkie pojedynki wygrali przed upływem regulaminowego czasu walki rzucając rywali na plecy bądź też przez tzw. trzymanie w parterze, z którego to chwytu przeciwnicy nie zdołali się wyswobodzić. Mniej szczęścia mieli Martin “Moskito” Bernat oraz Kacper “Baca” Kadłuczka. Pierwszy pokonał trzech judoków lecz odniósł jedną porażkę, co dało mu drugie miejsce w turnieju. Srebrnym medalem musiał też zadowolić się też “Baca”, który na treningi organizowane w Centrum Mistrzostwa Sportowego “GujaKan” w Jaworznie dojeżdża z Grojca. Przedstawiciel stylu walki Guja Jiujutsu w efektownym stylu zwyciężył swoich kolejnych przeciwników lecz w decydującym starciu pomimo prowadzenia ostatecznie uległ Kamilowi Hulinowi z Mysłowic. Jako jedyny z reprezentantów Jaworzna na podium nie stanął Cezary “Diabeł” Moryń, dla którego udział w mikołajkowych zawodach stanowił debiut w dyscyplinie judo.

Choć do końca 2017 roku pozostały jeszcze dwa tygodnie i starty w turniejach sportowego Jiujutsu, karate oraz kickboxingu, to wiadomo już, że wszechstronnie wyszkoleni wojownicy GujaKan Jaworzno, tylko od stycznia br. zdobyli przeszło 150 medali w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach judo, kickboxing, Sport Jiujutsu, wushu/kungfu, grappling/ne waza, no gi, JJIF ju-jitsu, zapasach i innych dyscyplinach sportu.

KariMilewska

 

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki