Idealny prezent do nowego mieszkania. 4 sprawdzone pomysły na podarunek na parapetówkę

REKLAMA

Dostajesz zaproszenie na parapetówkę? Czas wymyślić prezent na nowe mieszkanie! Zebraliśmy kilka najciekawszych propozycji, które sprawdzają się w każdym przypadku. Fajne prezenty z okazji przeprowadzki muszą łączyć pomysłowość z praktycznością. Uda się? Uda! Za niewielką cenę i z gwarancją uśmiechu bliskich osób, które zaczynają kolejny rozdział swojego życia pod nowym adresem.

1. Rośliny

W każdym domu i mieszkaniu warto zadbać o akcent florystyczny. W przestronnych holach luksusowych rezydencji znajdzie się miejsce nawet dla miniaturowych drzew, ale równie dobrze odrobina zieleni w kawalerce daje przyjazne dla człowieka efekty. Coś, co nie wymaga specjalistycznej wiedzy, nieustannego podlewania i dużej przestrzeni z pewnością sprawdzi się jako prezent na parapetówkę. Amatorom zdrowej i aromatycznej kuchni wielką radość sprawi nawet zestaw świeżych ziół w estetycznych doniczkach.

2. Rękodzieło

Handmade cieszy się rosnącą popularnością wśród Polaków. Ręcznie zdobione pudełka czy chusteczniki szturmem zdobywają serca kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Możliwość ich nieograniczonej personalizacji sprawia, że każdy może dostać jako prezent do domu coś z ulubionym wzorem, motywem. Do kuchni, sypialni, salonu czy gabinetu – zdobione przez rzemieślnika drewno to wyborny i modny prezent na nowe mieszkanie. Zdecydowanie polecamy!

3. Jedzenie i alkohol

Wariant dla osób, które o parapetówce dowiadują się na ostatnią chwilę. Prezent do domu, w którym odbywa się impreza? To proste: zadbaj o coś ciekawego do jedzenia lub picia. Dobór szlachetnego trunku – wina, whisky, domowej nalewki czy rzemieślniczego piwa ma jeszcze jedną zaletę: w każdym domu, szczególnie po przeprowadzce, zdarzają się wizyty gości. Gdy myśli się głównie o transporcie mebli czy zakupie nowych sprzętów, zapomina się o podstawach. „Awaryjna” butelka w barku może uratować tych, którzy właśnie urządzają się w nowym lokum.

4. Plakaty

Prezent na nowe mieszkanie albo inną ważką okazję? Plakaty! Wysokiej jakości papier z ciekawym nadrukiem pełni współcześnie rolę dawniej przypisywaną wyłącznie obrazom. Grafikę można wybrać z wręcz nieograniczonej palety propozycji, a poza tym zawsze istnieją indywidualne, personalizowane model. Plakaty do salonu, plakaty z grafiką do kuchni lub sypialni? O tym zdecyduje ten, kogo obdarowujesz! Ponieważ wprowadza się pod nowy adres, z pewnością pragnie zaznaczyć swoją obecność poprzez dobrze kojarzące się akcenty. Plakaty ze zwierzętami, plakaty motywacyjne czy po prostu egzemplarze z pięknym obrazem są w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki