Policyjna tygodniówka

Wypadki drogowe, kradzieże, pobicia, interwencje publiczne i domowe, to codzienna ciężka służba jaworznickich stróżów prawa. Przedstawiamy wybrane zdarzenia z minionego tygodnia.

REKLAMA

21.11.2017 r.

1. W godzinach wieczornych w rejonie ulicy Osadników policjanci zespołu wywiadowców zatrzymali 46-letniego mężczyznę poszukiwanego przez jaworznicki Sąd celem umieszczenia w Zakładzie Karnym.

23.11.2017 r.

1. Przed godziną 8 rano na ulicy Celników patrol jaworznickiej drogówki zatrzymał 63-letniego mężczyznę, który znajdując się w stanie po użyciu alkoholu, kierował samochodem osobowym. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wyniosło 0,13 mg/l.

25.11.2017 r.

1. Powiadomił 26-letni mieszkaniec naszego miasta, że został oszukany podczas zakupów na portalu internetowym allegro na kwotę ponad 100 złotych.
2. W godzinach popołudniowych na ulicy Wygoda patrol drogówki zatrzymał 29-letniego mężczyznę – mieszkańca naszego miasta, który będąc w stanie po spożyciu alkoholu, kierował motorowerem.
3. Kolejny kierujący na „podwójnym gazie” wpadł w ręce mundurowych w godzinach popołudniowych na ulicy Jesiennej. Kierujący rowerem to 70-letni jaworznianin, który w wydychanym powietrzu miał 0,13 mg/l alkoholu.

26.11.2017 r.

1. Powiadomił 28-letni jaworznianin, że nieznany sprawca dokonał uszkodzenia samochodu marki BMW poprzez porysowanie ostrym narzędziem dwóch elementów karoserii. Poszkodowany straty oszacował na kwotę 1000 złotych.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki