Monebay opinie klientów serwisu – czy warto?

REKLAMA

Możliwości uzyskania pożyczki są obecnie znacznie większe w porównaniu ze stanem sprzed kilku lat. Oferta nie ogranicza się do propozycji bankowych, ale obejmuje także produkty finansowe pozabankowe. Ciekawym rozwiązaniem są internetowe platformy pożyczkowe jak np. Monebay.pl. To miejsce, w którym spotykają się osoby potrzebujące pożyczek z tymi, które są gotowe ich udzielić.

Wyraźnie widać, że nie mamy do czynienia z typową instytucją finansową, gdyż zasada funkcjonowania serwisu jest zupełnie inna. Chodzi po prostu o skojarzenie potencjalnych pożyczkobiorców z pożyczkodawcami, którzy działają jako inwestorzy. Istotą funkcjonowania platformy finansowej Monebay jest ułatwienie otrzymania pożyczki także osobom z problemami finansowymi. To naprawdę fantastyczna alternatywa dla innych firm pozabankowych i to z kilku powodów.

Możliwość uzyskania wysokiej kwoty pożyczki

W przypadku chwilówek mamy do czynienia ze stosunkowo niewielkimi sumami pożyczek, które należy spłacić w krótkim terminie. Z kolei prywatni inwestorzy współpracujący z platformami finansowymi mogą zdecydować się na udzielenie większej kwoty, a taka bywa niekiedy potrzebna np. przy rozkręcaniu działalności gospodarczej. Banki raczej nie zdecydują się zaufać początkującemu przedsiębiorcy, a środki, jakie można osiągnąć z parabanku najczęściej okazują się niewystarczające. W takiej sytuacji pożyczka od inwestora będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Stosunkowo niskie koszty pożyczki

Tradycyjne banki, a także wiele parabanków musi utrzymywać swoją infrastrukturę w postaci przestrzeni biurowych czy też pracowników administracyjno-księgowych. W związku z tym realne koszty pożyczki niejednokrotnie będą wysokie, zwłaszcza w przypadku instytucji pozabankowych. Prywatnych pożyczkobiorców te kwestie nie dotyczą, więc mogą zaoferować znacznie lepsze warunki swoim pożyczkobiorcom, a i tak są w stanie dobrze zarobić na udzieleniu pożyczki. Mechanizm łączenia tych dwóch grup, jaki oferuje serwis jest niezwykle korzystny dla jednej i drugiej strony, a więc zarówno pożyczkodawców, jak i pożyczkobiorców. To sprawia, że serwis cieszy się nie tylko sporą popularnością, ale również ma pozytywne opinie na temat swojej działalności.

Pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD

Warto zwrócić uwagę, że po kredyt często aplikują osoby mające mniej lub bardziej przejściowe kłopoty finansowe, niekiedy także zadłużone. W banku nie mogą liczyć na przyznanie kredytu, ale również wiele parabanków sprawdza bazy dłużników i negatywna historia kredytowa bądź zadłużenia wobec różnego rodzaju firm może stać się przyczyną odmowy przyznania pożyczki. Serwis Monebay.pl daje możliwość pozytywnej weryfikacji wniosków złożonych przez tych, którzy spotkali się z odmową w innych instytucjach finansowych. Prywatnych inwestorów interesuje tak naprawdę terminowe spłacanie pożyczki, natomiast sytuacja finansowa pożyczkobiorców niekiedy bywa pewnym przekłamaniem. Wpisy w bazach pozostają przez długi czas, banki niekiedy zapominają o usunięciu negatywnych wpisów, nawet w przypadku całkowitego uregulowania długu. Warto też pamiętać, że opóźnienia w opłatach mogą wynikać z nieuwagi albo zwykłego niedbalstwa. Inwestorów chroni spisana umowa, która jest wystarczającym argumentem, aby zdecydować się na inwestycję w pożyczkę.

Szybkie pożyczki online

Sytuacje bywają różne i czasami potrzeba naprawdę szybkiej gotówki. Niektórzy też nie lubią chodzić do placówek stacjonarnych i uważają to za stratę czasu. Platforma pożyczkowa Monebay wychodzi naprzeciw coraz częściej pojawiającej się potrzebie klientów, aby wszystkie formalności załatwiać szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu. Można wręcz powiedzieć, że pożyczka sama przychodzi do domu pożyczkobiorcy. Wnioski składa się online, ich weryfikacja przebiega telefonicznie, a przy pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji i zainteresowaniu konkretnego inwestora można w krótkim czasie cieszyć się pieniędzmi. Umowa zostaje dostarczona przez kuriera, a bywa, że nawet sam inwestor dostarcza ją osobiście, kiedy zarówno pożyczkodawca, jak i pożyczkobiorca mieszkają w tym samym mieście. Pieniądze przelewane są na konto bezpośrednio po złożeniu podpisu w umowie. To rzeczywiście błyskawiczna pożyczka online.

Mało formalności oraz dobre opinie na forach

Bankowe procedury przyznawania kredytu są zazwyczaj swoistym testem na cierpliwość klienta, więc możliwość załatwienia pożyczki bez zaświadczeń z pracy bądź weryfikacji w bazach dłużników okazuje się naprawdę świetnym rozwiązaniem, z którego warto korzystać.

Pożyczki prywatne nadal nie mają takiej popularności, jak w krajach anglosaskich, ale można przypuszczać z dużym prawdopodobieństwem, że sytuacja będzie się zmieniać. Jasne i przejrzyste wymagania, brak dużej ilości formalności do spełnienia, szybkość weryfikacji oraz wysoki stopień przyznawalności – to wszystko są niezaprzeczalne atuty, jakie oferuje swoim klientom serwis pożyczkowy i stąd dobra opinia o Monebay na forum i wśród tych, którzy szukają szybkiej, wygodnej i taniej pożyczki przez internet. To również ciekawa propozycja dla osób, którym pożyczka bez BIK i KRD bądź pożyczka bez zaświadczeń może pomóc w pozbyciu problemów finansowych.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki