JKB Jawor Team vs Podkarpacie już w sobotę

W sobotę 4 listopada o godzinie 17,00 w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej 80 młodzież Jaworznickiego Klubu Bokserskiego „Jawor” Team stanie przed kolejnym ciekawym sprawdzianem. Tym razem do Jaworzna zawita reprezentacja Podkarpacia.

REKLAMA

Przewidzianych jest 11 pojedynków. W ekipie gospodarzy zaprezentują się medalistki tegorocznego Pucharu Polski Juniorek w Grudziądzu – złota Klaudia Simsak i brązowa Julia Kiermasz. Medaliści Mistrzostw Polski Juniorów w Nowej Dębie – złoty Dominik Harwankowski oraz srebrny Bartłomiej Przybyła. Szczególnie ciekawie i mocno zapowiada się wielki rewanż za finał Pucharu Polski Juniorek z Grudziądza w kategorii 54kg pomiędzy KLAUDIĄ SIMSAK i BEATĄ KAŁUŻA. Te zawodniczki zostały nagrodzone specjalnymi nagrodami za najlepszą walkę finałową Pucharu wśród juniorek. W Grudziądzu 3:2 wygrała po dramatycznej walce Klaudia Simsak. Jak będzie w walce wieczoru 4 listopada w Jaworznie trudno powiedzieć. Będzie decydowała forma w danym dniu.

ZOBACZ: Sukcesy i plany młodych bokserów z JaworTeam

Jedno jest pewne, błysków i iskrzeń w tym pojedynku nie zabraknie. Równie dobry boks powinien zaprezentować reprezentant Polski na Mistrzostwa Europy w Turcji Dominik Harwankowski. Popularny HARWAN to czterokrotny Mistrz Polski począwszy od młodzików dwukrotnie w kadetach i pierwszy rok w juniorach. Jest szansa na piąty w przyszłym roku również w juniorach. Do nich dołączy ćwierćfinalista Mistrzostw Polski Szymon Łapa – człowiek z bardzo ciężką ręką oraz zdolna i szybko rozwijająca się jaworznicka młodzież. Na życzenie gości z Podkarpacia będą mocne pojedynki w kategorii seniorów waga 81kg i 91kg.

W sobotę tj. 04.11.2017r o godzinie 14,00 w Centrum Handlowym GALENA odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki