IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno 2017

LKS „Ciężkowianka” Jaworzno oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie serdecznie zapraszają na IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci Jaworzno 2017.

REKLAMA

Impreza odbędzie się w hali sportowej Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 18 w niedzielę 19 listopada 2017 r. w godzinach 8.30-17.00 i będzie rozgrywana w kategoriach wiekowych żaków, oraz trampkarzy mając zasięg interregionalny. Na chwilę obecną udział zadeklarowało 16 drużyn ze Śląska i Małopolski, które będą rywalizowały w kategoriach żaków rocznik 2008 oraz trampkarzy rocznik 2004. Honorowy Patronat nad Turniejem objęli Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej Henryk Kula oraz Prezesi Podokręgów Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń i Sosnowcu Józef Grząba.
Turniej jest imprezą cykliczną i odbywa się co roku na przełomie listopada i grudnia, będąc kontynuacją organizowanych przez LKS „Ciężkowianka” oraz klub MCKiS „Wega” turniejów w kategorii trampkarzy. Inicjatywy umożliwiające rozwój sportowej rywalizacji uczą zasad fair play, których znajomość może być pomocna również w życiu, służąc promocji zdrowego stylu życia, a także przyczyniając się do podniesienia umiejętności sportowych, sprzyjając wymianie doświadczeń, przyjaźni, dobrosąsiedzkich stosunków oraz budowaniu porozumienia obywatelskiego.

Przedsięwzięcie zostało wsparte ze środków budżetowych Samorządu Województwa Śląskiego, Śląskiego Zrzeszenia LZS w Katowicach oraz Gminy Jaworzno. W organizację włączyli się ponadto Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa „SKOK” Jaworzno, PSS „Salos” oraz „RISER” Sp. z o.o.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki