Galena świętowała drugie urodziny

25 i 26 listopada jaworznicka galeria handlowa Galena świętowała swe drugie urodziny. To popularne miejsce zakupów wygodnych i na dokładkę, co nie bez znaczenia, miejsce efektowne.

REKLAMA

Chce się tam kupować. Z pewnością więc pozycja rynkowa Galeny się umacnia. Dwa lata funkcjonowania Galeny podsumowuje dla nas Agnieszka Jurkiewicz, menadżer Galeny ds. marketingu.

Galena to nie tylko miejsce na zakupy, to też wiele imprez kulturalnych i akcji społecznościowych. Buduje to jej renomę, jako galerii handlowej przyjaznej i pożytecznej dla lokalnej społeczności.

Zobacz: Księżniczka na ziarnku grochu

Walory Galeny są oczywiste. W parze z różnorodnością oferty idzie wygodny dostęp do każdego produktu, każdej usługi i profesjonalizm zatrudnionej tam kadry. Jaworznianie i mieszkańcy okolic lubią kupować w Galenie.

W ten niecodzienny urodzinowy weekend zaproponowano kupującym wiele rabatów, a na scenie przy wejściu głównym dla dzieci zaprezentował się Teatr Fabryka Kultury w bajce o „Księżniczce na ziarnku grochu”. Wystąpili też młodzi tancerze z jaworznickiej Szkoły Tańca Sukces i wokaliści z Fabryki Talentów. Pierwszy dzień hucznych urodzin zakończyło losowanie w Wielkiej Loterii. Wygraną był Renault Captur. Szczęśliwego zwycięzcę, do którego powędrował samochód, pytamy, czy jest fanatykiem wszelkich konkursów i loterii, czy to może tak szczęśliwy pierwszy raz?

Zobacz: Mieszkanka Jaworzna wygrała samochód

Taka wygrana sprzyja planowaniu dalekich podróży. Dokąd więc zamierza się udać zwycięzca?

Przez cały weekend na scenie odbywały się też konkursy. Można było w nich zdobyć nagrody rzeczowe i vouchery rabatowe ufundowane przez najemców Galeny. W dniu urodzin życzymy Galerii Galena dalszych sukcesów, szeroko pojętych, nie tylko w dziedzinie biznesowej, a też w materii działań społecznych.

Zobacz: Wielki tort urodzinowy

W drugą rocznicę otwarcia jaworznickiej galerii handlowej nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu. Prawdziwe urodziny to występy, quizy, wielkie zakupy oraz wielki tort babeczkowy.

Zobacz: Natalia Szroeder w Galenie

Zwieńczeniem drugiego dnia świętowania był występ Natalii Szroeder. Koncert młodej wokalistki przyciągnął tłumy jaworznian.

­

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki