Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Os. Stałego pożegnał lato

Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów koła nr 3 z Osiedla Stałego pożegnali tegoroczne lato. Członkowie koła to osoby radosne i skore do wspólnej zabawy, lato więc pożegnali z fantazją – zabawą taneczną w sali na Piłsudskim w piątek 20 października. W taki niecodzienny świętowało ok. 70 osób. To, że wprawdzie lato zakończyło się już miesiąc temu w świętowaniu nie przeszkadzało.

REKLAMA

Do wspólnej zabawy i tańca zachęcał człowiek orkiestra – Czesław Bard. Były przeboje począwszy od tych z lat 60-tych, 70-tych po współczesne, było też disco polo. Wszyscy bez ociągania ruszyli do tańca. Nastrój pogodnego lata wszystkim się udzielił. A jakie powinno być lato marzeń?

Czas płynie nieubłaganie, lato za nami, przed nami jesień i jej atrakcje. Zbliżają się maskarady halloween. Opinie czy to dobry pomysł na postraszenie sąsiadów były podzielone.

Choć zabawa nie zakończyła się bladym świtem to i tak była wyjątkowo udana. Recepta na to jest oczywista – przyszli ludzie wyłącznie mili i radośni. Tacy we własnym doborowym gronie zawsze bawią się doskonale.

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki