Black Sabbath & Maraton Strachu – wygraj wejściówki

Koncert Black Sabbath “The End of The End”czy Maraton Strachu? Na te dwa wydarzenia mamy dla Was podwójne zaproszenia.

REKLAMA

Black Sabbath “The End of The End” – 11 października w Multikinie! – “The End Of The End” dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia Metalu
po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham.

Nagranie koncertu „The End Of The End” zrealizowano 4 lutego 2017 roku w Birmingham, był to 81 koncert z kończącej karierę trasy koncertowej „The End Tour”. Jest to niestety ostatnie słowo zespołu, który odpowiada za brzmienie Metalu i miał wpływ na parę pokoleń fanów jak i było inspiracją dla wielu późniejszych artystów co widać w twórczości sceny po dziś dzień.

„The End Of The End” będzie można zobaczyć 11 października 2017 roku o godz. 20.00.

ENEMEF: Maraton Strachu z premierą Krucyfiksu – 13 października w Multikinie!

To przerażający zestaw horrorów twórców Obecności i Annabelle, idealny na piątek 13-go! W repertuarze dwie części upiornej “Annabelle”, “Obecność” oraz premierowy pokaz szokującego “Krucyfiksu”!

W październikowy piątek 13-go miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w kinach, by zmierzyć się z historiami mrożącymi krew w żyłach i przekonać się jak ogromny może być STRACH! W repertuarze:

– KRUCYFIKS – premierowo!

– OBECNOŚĆ 2,

– ANNABELLE: NARODZINY ZŁA,

– ANNABELLE.

Co zrobić, aby wygrać wejściówki na jedno z wydarzeń? Wejdziecie na naszego facebook’owego fanpaga, udostępnijcie post, a w komentarzu napiszcie z kim i na jakie wydarzenie chcielibyście się wybrać?

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki