XIX Memoriał Jana Ciołczyka

23-24 września 2017 roku w Ciężkowicach, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu, odbędzie się XIX Memoriał Jana Ciołczyka- zasłużonego działacza sportowego i społecznego- prezesa LKS „Ciężkowianka” Jaworzno w latach 1982-1998.

Honorowy Patronat nad imprezą objęli Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kalinowski, Poseł na Sejm RP Paweł Bańkowski, Prezes Zarządu Śląskiego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Katowicach Andrzej Sadlok, Śląski Związek Piłki Nożnej oraz Prezesi Podokręgów Piłki Nożnej w Chrzanowie Józef Cichoń, w Olkuszu Bolesław Ściepura oraz w Sosnowcu Józef Grząba.

ZOBACZ, JAK BYŁO ROK TEMU

W sobotę 23 września na piłkarską murawę wybiegną drużyny trampkarzy, juniorów starszych oraz seniorów. Dzień później w niedzielę 24 września w ramach Memoriału odbędzie się Festyn Sportowo Rekreacyjny. Niemal 13-godzinną imprezę podzielono na 3 bloki tematyczne: sportowy, rekreacyjny oraz kulturalny z udziałem rodzimych artystów. Część piłkarska obejmuje mecze żaków(10.00), orlików (11.00), młodzików (od 12) oraz w kategorii open (ok. 15.30). W ramach Memoriału jako imprezy towarzyszące odbędą się również IV Ciężkowicki Bieg Po Zdrowie oraz III Ciężkowicki Nordic Walking (zapisy w siedzibie LKS „Ciężkowianka”, telefonicznie pod numerem telefonu 608671427 lub drogą elektroniczną j.ciolczyk@vp.pl i biuro@ciezkowianka.jaworzno.pl. Organizatorzy oprócz emocji sportowych przewidzieli moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Od godziny 11 prowadzone będą badania profilaktyczne prowadzone przez Zarząd Miejski PCK oraz Polskie Stowarzyszenie Diabetyków koło w Jaworznie. Ponadto Alkogogle, Narkogogle i Smokerlyzer z Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej w Jaworznie.

Można będzie poskakać na zamku dmuchanym, pomalować twarz, postrzelać na strzelnicy oraz skorzystać z innych atrakcji. Gościem specjalnym będzie komisarz Sznupek z KMP w Jaworznie. Jak co roku przewidziano nagrody specjalne dla rodzin biorących udział w Wieloboju Rodzinnym z LKS „Ciężkowianka”. Uczestnicy konkurencji wygrać w nim będą mogły m.in.: zaproszenia na kolację dla dwojga w restauracji „Czarna Perła”” Aqua Hotel, restauracji MEGA PIZZA, miesięczny karnet rodzinny na siłownię- fitness „EURO GYM”, karnety na rodzinne strzyżenie w salonach fryzjerskich, karnet do kina oraz inne atrakcyjne nagrody.
W bloku artystycznym zaprezentują się między innymi znakomity iluzjonista Tomasz Kabis w widowisku „Magic Show”, Hula Donna, grupa ruchowo taneczna oraz duet taneczny z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Gwiazdami wieczoru będą siostry Goławskie.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki