XIX Memoriał Jana Ciołczyka

W jaworznickim LKS Ciężkowianka w niedzielę 24 września rozegrano kilkanaście meczów piłki nożnej w ramach XIX Memoriału Jana Ciołczyka. Był więc mecz żaków, turnieje orlików i młodzików. Rozegrano też turniej Open Cup, w którym zmierzyły się drużyny KM Policji, OSP Ciężkowice, Fornit, MPWiK, Ciężkowianka Fans, NSZZ „Solidarność” Tauron Wydobycie ZG Sobieski, Fud-Men i Oldboje Szczakowianki. Dość dodać, że wręczanie nagród, medali i pucharów trwało ponad godzinę.

REKLAMA

Oprócz meczów zaproponowano też inne atrakcje w trzech blokach tematycznych. W grupie Sport i rekreacja, bieg i chód startowano w III Ciężkowickim Nordic Walking i IV Ciężkowickim Biegu po Zdrowie. Zmierzono się też w Wieloboju rodzinnym dla duetów. Nordic Walking zgromadził 42 uczestników. Ta dyscyplina ma wiele walorów, nic więc dziwnego, że zyskuje coraz więcej sympatyków.

W bloku Zdrowie, bezpieczeństwo i zabawa były alkogogle, narkogogle i smokerlyzer. Można było bezpiecznie przekonać się jak nieprzyjemnie jest być po alkoholu i po narkotykach. Smokerlyzer to nowoczesne urządzenie ułatwiające rzucenie palenia. Był też policyjny Sznupek, zamek dmuchany i paintball. Na Scenie Przyjaciół brawurowo prezentowały się panie z zespołu Hula Donna z jaworznickiego UTW, potem zadziwiał iluzjonista, DJ Damiano porwał wszystkich do tańca a Siostry Goławskie jak zwykle świetnie się zaprezentowały. Organizatora pytamy jak robi się taki udany Memoriał?

Memoriał, jak co roku, zgromadził liczne grono sympatyków takich plenerowych imprez. Ważne, że nie byli to tylko bierni oglądacze, byli to aktywni uczestnicy wszystkich proponowanych zawodów sportowych. W Ciężkowicach mieszkańcom chce się chcieć, a to recepta na sukces tego memoriału.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki