VIII Festiwal Modelarski w Jaworznie

Ta dwudniowa impreza, organizowana po raz ósmy w Jaworznie, co roku przyciąga modelarzy z całej Polski, a także osoby, które chciałyby zacząć swoją przygodę z modelami.

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3, wystawcy prezentują swoje prace, które podlegają ocenie sędziów, w trzech kategoriach: młodzików, juniorów i seniorów.

Na festiwal, który jest zarówno konkursem oraz wystawą, zgłosili się modelarze zarówno z województwa śląskiego oraz z odległych krańców Polski.
Organizatorów cieszy frekwencja oraz zainteresowanie festiwalem organizowanym w Jaworznie. Z każdą edycją jest coraz lepiej. Festiwal jest także okazją do popularyzowania modelarstwa oraz wymiany doświadczenia między modelarzami.

Warto odwiedzić jaworznicki festiwal na pewno z dwóch powodów, po pierwsze jest okazją do obejrzenia ciekawych, pracochłonnych modeli oraz wymiany swoich doświadczeń. Natomiast dla osób, które chciałby spróbować swoich sił w modelarstwie, jest to dobra okazja, aby uzyskać wszelkie niezbędne wskazówki od specjalistów w tej dziedzinie.

W niedzielę od godz. 9.00 do 13.00 organizatorzy zapraszają na wystawę pokonkursową, giełdę modelarską i warsztaty modelarskie dla najmłodszych.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki