V Piknik jaworznickich przedsiębiorców

Już po raz piąty Jaworznicka Izba Gospodarcza, zrzeszająca przedsiębiorców z Jaworzna, zorganizowała Piknik Przedsiębiorców. Tradycyjnie główną częścią imprezy były zawody strzeleckie.

REKLAMA

W gronie uczestników znaleźli się przedsiębiorcy, prowadzący swoje interesy w Jaworznie, samorządowcy oraz ich przyjaciele. Zawody strzeleckie w kategorii pistoletu sportowego odbyły się na strzelnicy Hubertech w Jaworznie. Strzelnica, która przechodzi gruntowną modernizację, staje się jednym z najlepszych ośrodków strzeleckich w Polsce.

Zawody strzeleckie zakończyły się zwycięstwem Wiesława Głowacza, który wystrzelał 88 punktów. Drugie miejsce, z tą samą ilością punktów, zajął Andrzej Wróbel. Na trzecim miejscu podium uplasował się prezes Jaworznickiej Izby Gospodarczej – Jerzy Zamarlik.

Piknik jest również okazją do wymiany spostrzeżeń na temat kondycji jaworznickich przedsiębiorców. Rozmowy skupiały się również wokół projektu Izby „Przedsiębiorcze Jaworzno”, w którym wytypowane będą najlepsze firmy w mieście, najlepsi menadżerowie oraz firmy, które najlepiej dbają o środowisko naturalne i wspierają lokalne inicjatywy społeczne.

Prezes JIG Jerzy Zamarlik zachęcał przedsiębiorców do zgłoszeń do plebiscytu. Termin składania aplikacji mija 15 września. Jaworznicka Izba Gospodarcza to silna grupa, która działa na rzecz tworzenia dobrego klimatu dla inwestycji w mieście. Izba stale zwiększa liczbę swoich członków.

Spotkania i pikniki Izby mają na celu integrację środowiska biznesowego w naszym mieście . Kolejne spotkanie integracyjne to Kolacja w Izbie, która odbędzie się 26 września.

Wszelkich informacji na temat działalności jaworznickiej izby gospodarczej można szukać na stronie Izby http://jig.jaw.pl/

- REKLAMA - Zewnętrzne linki