Przed nami ciekawy KONGRES MAM

Już dziś zapraszamy Was, drogie panie, na kolejną odsłonę KONGRESU MAM, rozbudowaną o TARGI PRACY dla MAM.

RODZINA – PRACA – SATYSFAKCJA – to myśl przewodnia kolejnej osłony Kongresu Mam, który odbędzie się 10 października 2017 – w Sali widowiskowo-koncertowej MUZA, przy ulicy Warszawskiej 2 w Sosnowcu.

  • Będziemy rozmawiać m.in. o tym jak pogodzić karierę zawodową z rolą matki, żony, partnerki.
  • Pokażemy Ci sposoby na biznes w domu i poza nim.
  • Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Targi Pracy dla Mam.
  • Poznaj pracodawców przyjaznych mamom. Może któryś z nich okaże się Twoim pracodawcą?

!!! WSTĘP WOLNY !!!

Ruszyły zapisy do 2.edycji Plebiscytu „Mama Przedsiębiorcza”

Pochwal się przed innymi Mamami, bądź dla nich inspiracją do działania, sprzedaj swoje produkty. Zgłoś swój udział już dziś! Czekają na Ciebie ciekawe nagrody i dużo atrakcji.

Więcej informacji na stronie internetowej www.kongresmam.pl. Zapisywww.kongresmam.pl

Pomysłodawczynią i inicjatorką ciekawego spotkania dla Kobiet – Mam jest Elżbieta Kowacka. Jest ona zarazem prezesem Fundacji FEIIS

Pracuje z ludźmi i dla ludzi od ponad 10 lat. W życiu kieruje się zasadą, że nie ma rzeczy niemożliwych, a chęci są największą siłą człowieka. Pasjonatka dwóch kółek i dwóch desek. Druhna w OSP, współzałożycielka i czynna działaczka  w Fundacji, wykładowca akademicki. Prywatnie mama Mai.

Absolwentka Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku zarządzanie marketingowe, Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu – dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz Politechniki Śląskiej w Gliwicach – zarządzanie i inżynieria produkcji. Akredytowany coach amerykańskiej metodyki sprzedaży CustomerCentric Selling®, ukończyła kursy coachingu wg standardów ICF i zarządzania sprzedażą z wykorzystaniem metod coachingowych.

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji osobistych i zawodowych, z wykorzystaniem narzędzi coachingowych.

Aby dzielić się swoim doświadczeniem i pomagać innym Kobietom-Mamom, od niemal trzech lat organizuje bezpłatne wydarzenia dla Kobiet z województwa śląskiego, na których uczestniczki mają możliwość spotkać się z innymi mamami, porozmawiać ze sobą, zainspirować się do działania z korzyścią dla siebie i najbliższego otoczenia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki