Victoria rozgromiła Zatorzankę 6:1

To był prawdziwy popis strzelecki w wykonaniu Victorii 1918 Jaworzno. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Kijewskiego rozgromili na Krakowskiej Zatorzankę Zator 6:1.

REKLAMA

O ile w pierwszej kolejce o wygraną nie było tak łatwo, to w drugim meczu u siebie Biało-Zieloni pokazali prawdziwą klasę i zdominowali rywali na boisku.

Już w 18. minucie do siatki rywali trafił Michał Goryczka. Chwilę później na 2:0 podwyższył Marcin Smarzyński, dla którego było to już trzecie trafienie w tej rundzie. Do przerwy utrzymał się wynik 2:0.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z MECZU

Po wznowieniu gry kibice musieli czekać na kolejne gole do 51. minuty. Wtedy na listę strzelców wpisał się Mariusz Suwaj. Siedem minut później golkipera przyjezdnych pokonał Bartłomiej Chwalibogowski, a w 64. minucie po raz kolejny do siatki trafił Suwaj. Honorowe trafienie dla Zatorzanki zaliczył w 70. minucie Stefaniak, a wynik spotkania na 6:1 ustalił Bartłomiej Kędzierski.

W następnej kolejce Victoria zagra na wyjeździe z Narożem Juszczyn.

Victoria 1918 Jaworzno – Zatorzanka Zator 6:1 (2:0)

Bramki: 18′ Goryczka, 22′ Smarzyński, 51′, 64′ Suwaj, 58′ Chwalibogowski, 75′ Kędzierski (k.)

Skład: Adamus, Grudzień, Śliwiński, Bujakiewicz, Goryczka, Suwaj, Sierczyński, Kędzierski, Chwalibogowski, Gembala, Smarzyński

Na ławce: Madeja, Majka, Proksa, Wartała, Janiak, Repa, Żurawik

- REKLAMA - Zewnętrzne linki