„Odór z Garbarni ma się skończyć” – na pierwszej stronie dzisiejszego wydania gazety „Co tydzień” przeczytają Państwo o kontroli w Szczakowej. Poniżej – „Kanalizacyjne niejasności” – gminy nie mogą pobierać opłat za przyłączenie do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych – informuje w komunikacie Prokuratura Krajowa.

REKLAMA

Na stronie drugiej – „Nowy przystanek i przejście. Wnioskowali pacjenci przychodni”. Czytamy także o zmianach w zarządzie Tauron Wytwarzanie. Nowym prezesem został Kazimierz Szynol.

„Włosi odbiorą nasze śmieci?” – Wybrano najkorzystniejszą ofertę w przetargu na odbiór i zagospodarowanie odpadów z terenu Jaworzna. Przetarg wygrało konsorcjum, którego liderem jest spółka AVR z Krakowa – czytamy na stronie trzeciej.

W dodatku sportowym piszemy o meczach Szczakowianki i Victorii 1918 Jaworzno, a także o sukcesach Patrycji Włodarczyk.

Z kolei w „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 kolejne wieści z dzielnic. Tym razem z Jelenia, Sosiny i Centrum.

Ostatnia strona, to jak co tydzień, kolejne odcinki „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka”, „Jaworznianek” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na pierwszej stronie – „Nie można palić mułami. I kupić też już nie ma gdzie”.

Zachęcamy do lektury!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki