Na pierwszej stronie dzisiejszego wydania gazety „Co tydzień” piszemy o tragedii do jakiej doszło w jednym z bloków przy ul. Chopina. W pożarze życie stracił 54-letni mężczyzna. Poniżej – „Żłobek mógł powstać wcześniej! Mamy z Jaworzna są skuteczne. Dzięki ich zaangażowaniu jest szansa, że w naszym mieście powstanie żłobek miejski”.

REKLAMA

Na stronie drugiej – „Nie pobierali opłat za przyłączenie do sieci” – kontynuujemy temat dotyczący komunikatu prokuratury na temat pobierania przez gminy opłat za przyłączenie do sieci wodociągowej.

Lato w pełni i z tej okazji na stronie piątej publikujemy zdjęcia z ogródków działkowych na Osiedlu Stałym. Poniżej informacje z warsztatów musicalowych oraz Letniego Festiwalu Rocka.

Strona siódma – „Senioralia na plantach” – to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 28 sierpnia. Z kolei w dodatku sportowym piszemy o 11. Tauron Triathlonie Stalowy Sokół, meczach jaworznickich drużyn piłkarskich oraz kolejnym rajdzie „Cztery Pory Roku”.

Na stronach 18 i 19 „Dzielnicowy Kalejdoskop” a w nim wieści z Pańskiej Góry, Centrum, Podwala i Pechnika.

Ostatnia strona, to jak co tydzień kolejne odcinki „Jakuba Dąbka”, „Kątem Oka”, „Jaworznianek” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

Natomiast w dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” – „300 lat koron jasnogórskich” oraz „Węgiel coraz droższy. PGG się cieszy, odbiorcy mniej” – czytamy na pierwszej stronie.

Zachęcamy do lektury!

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki