Podejrzewasz swojego faceta o zdradę? Wykrywacz kłamstw prawdę ci powie.

REKLAMA

Mówi się, że kobieca intuicja to swoisty radar, że każda ma w sobie intuicyjny wykrywacz kłamstw, który pozwala czuć, że facet ma coś za uszami, że nie jest z nami do końca szczery.

Intuicja, czyli kobiecy wykrywacz kłamstw

Każda z nas ma w życiu takie chwile, że zastanawia się, co dzieje się z lubym, który niby ciałem obecny, a duchem ni drobiny… No i człowieka zaczynają czarne myśli ogarniać, bo ukochany znika na całe dnie, tajemniczy się jakiś zrobił, niby w pracy dłużej zostaje, a w duszy pojawia się pytanie: “a może ma inną?”… Jeśli do tego zaczynasz szukać pomocy na forach internetowych, to już w ogóle przechlapane… bo z podejrzeń nieśmiałych pewność się rodzi….

Możesz próbować rozmawiać z partnerem. Wiadomo, szczerość to podstawa. Jednak on się upiera przy niewinności swojej, a ty przy jego winie… Zamiast szczerych, spokojnych rozmów w domu dzieją się dantejskie sceny, karczemne awantury, a każda kolejna jest większa. On w końcu coraz częściej wychodzi z pokoju zły, zły wychodzi z domu, coraz później wraca, a wasz związek zaczyna się chwiać w posadach. Szybko okazuje się, że jeśli czegoś nie zrobicie, to wasze małżeństwo odejdzie w niebyt.

Jak sprawdzić, czy twój mężczyzna jest ci wierny?

Na forach możesz znaleźć różne rady. Od samodzielnego śledzenia, przeglądania korespondencji i telefonu, Facebooka i innych komunikatorów, po wynajęcie prywatnego detektywa. Jedne są abstrakcyjne, inne sensowne, jedne tanie, inne drogie, ale też, jeśli spodziewasz się po swoim facecie najgorszego, to często jesteś w stanie posunąć się do bardzo daleko.

Podejrzenia o zdradę można samodzielnie doprecyzować

Jak podkreślają detektywi z pro-tom.com.pl przesłanki i podejrzenia można zasadnie ocenić. Agencje detektywistyczne często są zatrudniane przez kobiety lub mężczyzn podejrzewających o niewierność partnera lub partnerkę, dlatego lata praktyki pozwalają detektywom na podstawie najczęściej spotykanych wśród zdradzających zachowań ocenić prawdopodobieństwo zdrady w danym związku.

Zachowania charakterystyczne dla zdrady wg prywatnego detektywa

Po pierwsze, pierwszym zwiastunem tego, że w związku dzieje się coś niedobrego, jest utrata zainteresowania partnerką lub partnerem. Jeśli twój mężczyzna przestał zwracać na ciebie uwagę, to faktycznie, coś jest na rzeczy. Brak rozmów, wspólnych tematów, skupienie uwagi tylko na sobie to powszechny objaw niewierności.

Drugim objawem, o którym najczęściej mówią detektywi z Pro-Tom to złość i niesprawiedliwa krytyka. Słowem, jeśli partner cię krytykuje na każdym kroku, złości się na ciebie o rzeczy, które wcześniej absolutnie mu nie przeszkadzały, to może oznaczać, że chciałby już zakończyć związek z tobą, ale nie do końca umie być z tobą szczery.

Złoszcząc się na ciebie i krytykując cię nieustannie, stara się wrzucić piłeczkę na twoją stronę, tak, abyś to ty poczuła się zniechęcona do związku. Stąd tworzy też problemy i formułuje absurdalne oskarżenia.

Prywatny detektyw uczula na objawy zdrady

Do powszechnych objawów zdrady należą też częste zmiany planu dnia, które są szczególnie podejrzane u osób, które do niedawna prowadziły uporządkowany i schematyczny tryb życia. Nagle twój mąż lub partner, (lub partnerka), zostaje dłużej w pracy, wyjeżdża na konferencje i spotkania służbowe, znalazł nowe hobby poza domem, a jeszcze zniechęca cię do niego. Podejrzane, prawda? Do tego dochodzi zmiana wyglądu i troska o wygląd zewnętrzny. Kiedy twój mężczyzna zaczynać dbać o siebie ponad miarę, czego do tej pory nie było, to może się coś dziać za twoimi plecami. Bo pomyśl, żyjecie razem od lat. Od lat twój mężczyzna nie zmienia swojego wyglądu, nie dba o siebie przesadnie, nosi to, co mu kupisz, do fryzjera musisz go gonić, do golenia też. Nagle kupuje nowe ubrania, szuka nowych fryzur, zaczyna biegać na siłownię, odchudzać się, żąda diety? Może to nic złego, ale może też oznaczać, że właśnie chce się przypodobać nowej kobiecie.

Jak wykryć zdradę i ją udowodnić?

Dla wielu z nas zdrada to koniec wszystkiego. Koniec marzeń, wspólnej przyszłości, koniec rodziny. I chociaż czasem udaje się pozbierać związek po zdradzie, wybaczyć sobie i żyć razem dalej, to często jednak zdrada oznacza rozwód. Rozwód z czyjejś konkretnej winy, którą jednakże trzeba udowodnić. Wówczas do działania może przystąpić prywatny detektyw. Zebrany przez niego materiał, w postaci opracowanego sprawozdania z podjętych działań, może stanowić dowód w sprawie o rozwód z orzeczeniem winy. Najczęściej dowody zebrane przez detektywów to zdjęcia i nagrania niewiernego partnera w sytuacjach, wskazujących lub potwierdzających niewierność. Detektyw może również wypożyczyć sprzęt potrzebny do zbierania dowodów, tak jak na przykład podsłuch i mini kamery, które założysz w miejscach, których twój mąż czuje się bezpiecznie, czyli w samochodzie, ale też i w domu. To również materiał dowodowy.

Kiedy pomoże wykrywacz kłamstw?

Wykrywacz kłamstw może być rozwiązaniem w momencie, gdy twój partner twierdzi, że jest niewinny, prywatny detektyw zaś, mimo żmudnych obserwacji nie jest w stanie dostarczyć ci dowodów zdrady lub niewinności, kiedy nie znajduje innych, niż zdrada przyczyn dziwnego zachowania, a twoje podejrzenia nie maleją. Badanie wariografem na pewno pozwoli ci rozwiać podejrzenia w stosunku do ukochanego. Ważne jednak, abyś przekonywała go do tego pomysłu rozsądnie, bo nikt nie lubi być niewinnie oskarżony, a udowadnianie własnej niewinności może nadwerężyć jego uczucie do ciebie.

Jeżeli szukasz kogoś kto dysponuje takim sprzętem to tu znajdziesz: ofertę badań wariografem firmy Pro-Tom

- REKLAMA - Zewnętrzne linki

1 KOMENTARZ

  1. Mój były mąż był taki sprytny, że pod przykrywką drugiej pracy (niby chciał dorobić), spotykał się z kochanką. Przez wiele tygodni byłam przekonana, że chodzi do drugiej pracy, ale po pewnym czasie zaczął się zachowywać jakoś dziwnie. Stał się oschły. Pytałam się o co chodzi? Co się dzieje? Ale mówił, że wszystko w porządku i tylko mi się wydaje. Trwało to jakiś czas, aż w końcu postanowiłam to sprawdzić. Wynajęłam detektyw Skrzypek, która szybko pokazała mi jak mój facet – wówczas jeszcze – pracuje. Okrutne oszustwo!