III Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne Poluozne 2017

Na tegorocznych warsztatach PoluZone pojawiło się liczne grono młodych muzyków, którzy chcą w swym muzykowaniu coś jeszcze polepszyć i udoskonalić. Nigdzie indziej wszak Kuba Badach i muzycy z uznanego zespołu Poluzjanci takich zajęć nie prowadzą, dlatego należało przyjechać do Jaworzna.

REKLAMA

Głównym organizatorem warsztatów jest Miejskie Centrum Kultury i Sportu, pomysłodawcą i wykonawcą jest Fabryka Talentów Sp. z o.o.

Właściwie do tej pory w materii edukacji muzycznej nic nowego nie wymyślono. Należy powtarzać, powtarzać i jeszcze raz powtarzać. Czy na warsztatach zaproponują nową autorską metodę muzycznego kształcenia bez monotonii powtórek?

Warsztaty kierowane są do muzyków na co najmniej średnio zaawansowanym poziomie gry na instrumencie lub takim też poziomie śpiewu. Muzycy pracują nad techniką wokalną, rozwijają umiejętności gry na perkusji i instrumentach klawiszowych. Poznają też sposoby interpretacji stylów muzycznych. Czy muzykom wypada naśladować, czy też powinni szukać własnego stylu i własnej interpretacji?

Na Rynku w sobotę 5 sierpnia o 20.00 muzycy zmierzą się z publiką, a ta w Jaworznie jest nad wyraz przyjazna. 

- REKLAMA -

Zewnętrzne linki