Zenek Martyniuk na Pikniku Disco Polo Jaworznie – relacja wideo i wywiad z Zenkiem

Tak dużej frekwencji na koncercie w Jaworznie nie było od dawna. Stadion Azotania wypełnił się mieszkańcami, którzy z niecierpliwością czekali na występ Zenka Martyniuka.

REKLAMA

Muzyka raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego utwór „Przez twe oczy zielone” bije rekordy popularności na kanale YouTube. Słuchano go już ponad 110 milionów razy, co jest jednym z najlepszych wyników w historii polskiej muzyki.

Zobacz także galerię zdjęć z koncertu Zenka Martyniuka:

Zenek Martyniuk na pikniku Disco Polo Jaworznie – galeria zdjęć

Letni Piknik Disco Polo przyciągnął tłumy jaworznian, choć na początku nie było wiadomo, czy impreza w ogóle się odbędzie z powodu silnej burzy. Konieczne było złożenie sceny i opóźnienie imprezy o ponad godzinę. Ostatecznie się udało i po godzinie 17 Zenek Martyniuk pojawił się na scenie. Mieszkańcom muzyka Zenka się podoba. Ich zdaniem świetnie nadaje się do zabawy.

Zagrał swoje największe przeboje, w tym oczywiście „Przez twe oczy zielone”, na który czekali zgromadzeni. Nie zabrakło także spotkania z fanami. Zenek chętnie fotografował się z mieszkańcami i rozdawał autografy. Z artystą rozmawialiśmy także o jego nowej książce pt. „Życie to są chwile”.

Letni Piknik Disco Polo z Zenkiem Martyniukiem przeszedł do historii, ale można go uznać za imprezę zdecydowanie udaną.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki