Letni Piknik Disco Polo – wygraj zaproszenie

„Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”, „Czekam na ciebie” – te hity zna każdy fan disco polo. Gwiazda, która je wykonuje będzie jednym z gości wielkiego muzycznego pikniku, jaki odbędzie się latem w Jaworznie.

REKLAMA

Mowa oczywiście o Zenku Martyniuku i zespole Akcent. Swoje największe przeboje wokalista zaśpiewa 23 lipca podczas Letniego Pikniku Disco Polo, który odbędzie się na stadionie Azotania. Oprócz Zenka wystąpią: zespół Basta, zespół Jorrgus i Casanowa. Letni Piknik Disco Polo rozpocznie się o godzinie 15.00.

Z tej okazji mamy dla Was do wygrania aż 15 podwójnych zaproszeń na “Letni Piknik Disco Polo”! Szczegóły konkursu znajdziecie na naszym facebook’owum fanpage!

Poza koncertami organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla osób w każdym wieku. Dla najbardziej aktywnych konkursy z nagrodami. Będzie można wygrać telewizory, tablety i sprzęt AGD. Imprezę zakończy dyskoteka pod gwiazdami.

Bilety w promocyjnych cenach 25 zł (bilet normalny) i 15 zł (dla dzieci do lat 12) są już w sprzedaży na stronie www.biletyna.pl. Promocyjne ceny bilety obowiązują do 16 lipca. Dzieci do lat 6 – wstęp bezpłatny.

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki