Letni Festiwal Rocka 2017

19 zespołów z całej Polski zagra w pierwszej edycji Letniego Festiwalu Rocka zorganizowanego przez Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band. Pierwszy koncert już 23 lipca w Klubie “Relax”.

REKLAMA

W ciągu sześciu koncertowych niedziel publiczność usłyszy muzykę rockową połączoną z muzyką góralską, alternatywny rock, past rock i punk. W tle nie zabraknie też skrzypiec, elektroniki i elementów hip – hopu. W ramach Letniego Festiwalu Rocka zorganizowany zostanie plebiscyt, w którym widzowie niedzielnych koncertów wyłonią najmocniejszą grupę, która wystąpi razem z weteranami sceny na 4. ProRock Festiwal 2018.

Podsumowanie Festiwalu odbędzie się 2 września podczas Koncertu Finałowego, w którym wystąpi Farben Lehre, a towarzyszyć mu będzie zespół Mandat i zwycięzca plebiscytu LFR.
Wszystkie festiwalowe koncerty odbędą się w jaworznickim Klubie “Relax” (ul. Szczakowska 35).

HARMONOGRAM KONCERTÓW – KLUB RELAX – godz. 18:00

23 LIPCA:
POD PRĄD // AFTERNOON // THE FLICKERS

30 LIPCA:
POLANDIA // DEKLARACJA // GRAFEN

6 SIERPNIA:
WYJŚCIE AWARYJNE // SZACHMAT // BLACKBIRD

20 SIERPNIA:
MASTER MEN // PAGANDA // NOC NA WYCIERACZCE

27 SIERPNIA:
NOW // GENTLE BLOW // TSE The Sudden Entrance // EDER

2 WRZEŚNIA:
KONCERT FINAŁOWY: FARBEN LEHRE // MANDAT // ZWYCIĘZCA PLEBISCYTU I INNI

BILETY
Koncerty w dniach 23 lipca – 27 sierpnia są darmowe. Wejściówki na Koncert Finałowy w cenie 30 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu) dostępne są w Klubie Relax (ul. Szczakowska 35, Jaworzno). Rezerwacji biletów na Koncert Finałowy można dokonać wysyłając e-mail z imieniem i nazwiskiem oraz ilością biletów na adres zespolmandat@gmail.com

ORGANIZATORZY
Orkiestra eM Band | Klub Relax | Miasto Jaworzno

PARTNER
Alternatywna Kultura

- REKLAMA - Zewnętrzne linki