REKLAMA

1. Stajesz się lepszym edytorem

Gdy trzymasz w rękach wywołane zdjęcie, zauważasz szczegóły, które nie zawsze widać podczas przeglądania zdjęć na ekranie telefonu czy komputera.

Plamki na niebie, czy rozmyte krawędzie, nie stanowią szczególnie atrakcyjnego widoku. Kiedy to zauważysz, zaczynasz zdawać sobie sprawę z potrzeby odpowiedniego kadrowania i przybliżenia. Zwracasz uwagę na grę światła i histogram.

2. Stajesz się lepszym fotografem

Podczas drukowania, szczególnie w przypadku dużych wydruków, wszystkie techniczne niedociągnięcia zostają uwypuklowe i wzmocnione. Wrzucanie zdjęć na Instagram daje nam wiele swobody, a także możlwość publikacji ogromnej ilości zdjęć, które nie zawsze są jakościowe. Małe ekrany nie pozwalają na ujawnienie wszystkich błędów. Czasami jeden mały szczegół może dodać zdjęciu wyjątkowości, czasami może je kompletnie zniszczyć – takie rzeczy wychodzą właśnie po wywołaniu.

Następnym razem, kiedy weźmiesz do ręki aparat, skup się na odpowiednim wykadrowaniu zdjęcia i jak najlepszemu uchwyceniu celu. Spójrzmy prawdzie w oczy, poprawianie fotografii Photoshopie nie zawsze jest łatwe, a na pewno odbiera satysfakcję z całej przygody z fotografią.

3. Zainspiruje Cię

Drukowanie fotografii po ich starannym wyborze spowoduje uwolnienie endorfin. Jesteśmy o tym przekonani. To sprawia, że ​​chce się wyjść z domu i stworzyć więcej obrazów, które później wywołasz i będziesz mógł być z siebie dumny.

4. Powrócisz do starych zdjęć

Szczególnie jeśli dopiero zaczynasz pracę z fotografowaniem i wywoływaniem zdjęć, świetną zabawą jest wrócić do archiwów. Kiedy natkniesz się na perełkę sprzed 5 lat, nie wahaj się i wywołaj odbitkę! To ogromnie satysfakconujące!

5. Daje zdjęciom drugie życie

Oczywiście, nie ma nic złego w publikowaniu zdjęć na portalach społecznościowych. Jendak, bardzo często zdarza się tak, że już kilka dni po ich publikacji, zupełnie znikają z naszego życia. To przykre, szczególnie biorąc pod uwagę ilość pracy jako niejednokrotnie włożyliśmy w ich ‘ustrzelenie”. Szukanie właściwej lokacji, czekanie na odpowiednie nasłonecznienie, a po całym tym trudzie, nasza idealna fotka znika gdzieś zapomniana na twardym dysku. Warto poświęcić chwilę, przejść się laboratorium fotograficznego i wywołać te wspomnienia.

Są to namacalne rzeczy, jakie można ofiarować krewnym, sprzedawać klientom lub zawiesić na ścianie.

Jeśli szukasz najlepszej jakości i profesjonalnej obsługi oraz doradztwa w zakresie skontaktuj się z nami już teraz!

fotosmart.com.pl

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki