Walne SM „Górnik” – podsumowanie i plany

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Górnik” oraz członkowie z Osiedla Stałego, Podwala i Podłęża wzięli udział w walnych zgromadzeniach.

We wtorek w walnym wzięli udział członkowie z Osiedla Stałego, w środę z Podwala, a ostatniego dnia, w czwartek, w sali szybu „Piłsudski” spotkali się członkowie z dzielnicy Podłęże. Walne zgromadzenie było okazją do posumowania ubiegłego roku. W 2016 roku spółdzielnia „Górnik” realizowała inwestycje, które miały poprawić jakość życia mieszkańców.

ZOBACZ: Trwa przebudowa pawilonu na Podłężu. Zobacz jak będzie wyglądał

– W 2016 skończyliśmy windy – bardzo trudny, kosztowny i pracochłonny temat. W tym roku kończymy także termomodernizację – mówi Maciej Bochenek.

Przedstawiono także sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej oraz Rad Osiedli. Podczas spotkania zostały także przedstawione plany na bieżący rok.

– Naszym głównym priorytetem są chodniki i place zabaw. Chcemy także walczyć o parkingi na osiedlach, gdzie konieczne jest ich powiększenie.

Spółdzielnia ma w planach dalszą budowę nowoczesnych stanowisk kontenerowych, które pojawiły się już m.in. na Podwalu.

PRZECZYTAJ: Nowy kontener na Broniewskiego

Jednym z punktów walnego zgromadzenia było udzielenie absolutorium członkom Zarządu Spółdzielni za rok 2016 i podjęcie w tej sprawie uchwał. Wyniki głosowania, jak przekazał nam Maciej Bochenek – przewodniczący Rady Nadzorczej, z wszystkich trzech, spotkań zostaną podane na początku przyszłego tygodnia.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki