Victoria zdemolowała Tęczę

Nawet najwięksi optymiści nie typowali takiego wyniku meczu Victorii z outsiderem rozgrywek Tęczą Tenczynek. Biało-Zieloni wbili rywalom aż 12 (!) bramek i po raz kolejny udowodnili, że A-klasa to nie miejsce dla nich.

REKLAMA

Tuż po pierwszym gwizdku sędziego wynik spotkania ustalił Mariusz Mastalerz, który w tym meczu zdobył łącznie dwie bramki. Do siatki rywali trafiali także Bartłomiej Kędzierski (aż pięciokrotnie), Michał Goryczka (hattrick) oraz po jednej bramce dołożyli Sebastian Ciupek i Maciej Kowalczyk. Wyniki ostatnich meczów Victorii z pewnością zostaną na długo zapamiętane. Tylko w ostatnich trzech kolejkach „Vicia” strzeliła aż 29 goli. W ligowej stawce podopieczni trenera Tomasza Kijewskiego mają najwięcej zdobytych bramek – 109 oraz najmniej straconych – tylko 17. Do środy, 10 maja, Victoria pozostanie na fotelu lidera, bowiem jedno zaległe spotkanie do rozegrania ma Arka Babice. Kibice jednak zacierają ręce, aby o awansie rozstrzygnęło bezpośrednie starcie z Arką, do którego dojdzie w Babicach 11 czerwca.

Bramki: 1′, 49′ Mastalerz, 22′, 43′, 69′, 74′, 88′ Kędzierski, 38′, 52′, 87′ Goryczka, 65′ Ciupek, 72′ Kowalczyk Skład: Jończyk, Sierczyński, Szremski, Milewski, Wartała, Kowalczyk, Suwaj, Goryczka, Kędzierski, Siewniak, Mastalerz Ponadto grali: Jaromin, Proksa, Kozdraś, Ciupek (wszyscy weszli na boisko w 55. minucie i zmienili: Szremskiego, Suwaja, Siewniaka i Mastalerza).

Foto: Victoria 1918 Jaworzno

- REKLAMA - Zewnętrzne linki