Niezapomniana impreza firmowa

REKLAMA

Imprezy firmowe pomagają pracownikom zintegrować się, a także zwiększają ich motywację do pracy. Wspólna zabawa sprawia, że pracownicy dowiadują się o sobie więcej, co ułatwia współpracę i poprawia relacje w zespole. Z tego powodu coraz większa liczba pracodawców podejmuje inicjatywę zorganizowania imprezy firmowej. Aby taka impreza była naprawdę niezapomniana, warto skorzystać z usług profesjonalnej agencji zajmującej się przygotowywaniem eventów.

W innym świecie

Agencje przygotowujące eventy mogą zorganizować niemalże każdy typ imprezy – może to być szalona dyskoteka w stylu lat 80., powrót do lat 60., przeniesienie się do Krainy Czarów lub na Dziki Zachód czy też zabawa w stylu burlesque. Profesjonalna scenografia, którą posiadają agencje, sprawia, że każdy uczestnik zabawy może poczuć się niczym inna osoba i dzięki temu wyzbyć się kompleksów. Na imprezach integracyjnych dla pracowników jest to bardzo ważne, gdyż umożliwia budowanie relacji pomiędzy podwładnymi.

Scenografia inspirowana inną dekadą, westernem, słynnym filmem czy też książką gwarantuje, że dla pracowników nie będzie to kolejna nudna impreza, lecz niezapomniane wydarzenia, w jakim jeszcze nigdy nie brali udziału. Dla podwładnych będzie to okazja nie tylko do świetnej zabawy, ale również do zintegrowania się po jej zakończeniu – nieszablonowa impreza z pewnością stanie się przedmiotem rozmów przez wiele kolejnych dni, co wpłynie pozytywnie na relacje w firmie.

Za kulisami eventu

Organizacja niezapomnianej imprezy firmowej jest ogromnym przedsięwzięciem, które wymaga poświęcenia dużej ilości czasu na przygotowania. Niezbędne jest zamówienie cateringu, przygotowanie sali lub terenu na zewnątrz budynku, stworzenie dekoracji czy też zamówienie usług dj-a, który zajmie się prowadzeniem zabawy. Jeżeli w firmie nie ma wolnej osoby, która mogłaby się zająć zorganizowaniem imprezy, przygotowania do niej mogą przeciągnąć się nawet na wiele miesięcy.

Co prawda, imprezę firmową można zorganizować samodzielnie, jednak lepszym rozwiązaniem jest wynajęcie profesjonalnej agencji. Jedną z nich jest Whatevent Agencja Eventowa, która specjalizuje się w przygotowywaniu imprez dla pracowników. Jej oferta obejmuje nie tylko stworzenie scenografii przenoszącej zaproszone osoby do innego świata, lecz również przygotowanie sceny, oświetlenia, nagłośnienia i dodatkowych dekoracji. Ponadto agencja może wynająć stoły, krzesła, namioty i inne wyposażenie, co umożliwia zorganizowanie eventu w dowolnym miejscu – nawet na terenie firmy.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki