Nadzwyczaj dowcipny Abelard Giza w Jaworznie

Same dobre wiadomości. Wyprzedano do ostatniego bilety na widowni hali MCKiS-u. Nic dziwnego, na scenie znany i inteligentnie dowcipny Abelard Giza. Przed tak wielką publiką artysta prezentował się 25 maja. Udzielił nam przed występem wywiadu, który chcieliśmy zilustrować fragmentami z jego zagranego tego wieczoru spektaklu „Ludzie trzymajcie kapelusze”. Czasy takie, że biznes to biznes, więc pozwolono jedynie na wykorzystanie materiałów artysty z You Tube.

REKLAMA

Jeśli ktoś opowiada o stworzeniu „nadczłowieka” lub o tym, jak zabić jeża, to musi być wielkim oryginałem, a o tym opowiada Abelard Giza. Czy tak mawia się o Abelardzie Giza?

Czy artysta podczas tego jaworznickiego występu zamierza choćby w paru zdaniach opiewać niewyszukaną urodę naszego miasta?

Co szczególnie artystę w Jaworznie zdziwiło?

Abelarda Gizę polubiło ponad 450 tys. osób na Facebooku. Czy wobec ci, którzy go nie polubili to smutne gbury?

Abelard Giza ma wielką kolekcję kosmicznych DVD. Pewnie więc lubi Douglasa Adamsa i jego „Autostradą przez galaktykę”. Czy zgadza się z Adamsem, który twierdzi, że ziemia należy do zbioru wszelkiego ogólnego poplątania?

Teraz z pytanie z cyklu ulubionych pytań pań dziennikarek gazet kobiecych. Na co Abelard Giza wydaje wielkie pieniądze?

Mawia się o artyście, że jest miły, inteligentny i dowcipny. Autor opinii do wiadomości publiki. Acha! Większość pań twierdzi, że jest zabójczo przystojny. Czy artysta podziela te opinie?

I jeszcze raz Adams. Jeden z rozdziałów swojej książki zakończył tak: teraz proszę uprzejmie zwariować. Czy po występie Abelarda Gizy będzie jak znalazł?

Jedno jest pewne – jak to miło, że nie wszyscy uznani artyści gwiazdorzą, a i mają coś do powiedzenia – tak jak Abelard Giza. Polubcie go.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki