Jaworznicka Izba Gospodarcza: Są środki na szkolenia

Jaworznicka Izba Gospodarcza, która zrzesza firmy z terenu miasta zorganizowała z Miastem Jaworzno spotkanie informacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania do szkoleń pracowników.

REKLAMA

Zarząd JIG zaprosił trenerów biznesu, którzy mówili o istocie szkoleń dla pracowników oraz informowali w jaki sposób z nich korzystać i je sfinansować. Możliwe dofinansowanie to aż 100 000 zł na jedną firmę, a w przeliczeniu na pracownika to 9 tys. złotych.

Prezentacje swoje zaprezentowali: Agnieszka Śmiejka, Katarzyna Kotulska z firmy Europartner oraz Wojciech Wasilewski – Dyrektor Parku Naukowo-Technologicznego Silesia.

Mówiono między innymi o tym, jak pozyskać środki na szkolenia, kursy i doradztwo dla pracowników i pracodawców czy o wpływie szkoleń na efektywność siły sprzedaży. Zdaniem trenerów szkolenia są niezbędne, aby firma mogła należycie funkcjonować.

Było to kolejne spotkanie organizowane przez Jaworznicką Izbę Gospodarczą, której celem jest wspieranie przedsiębiorczości na terenie Jaworzna na różnych płaszczyznach.

– Jesteśmy po to, aby pomagać przedsiębiorcom w Jaworznie. Zapraszamy na nasze spotkania nie tylko członków izby, ale wszystkich przedsiębiorców – mówił prezes JIG Jerzy Zamarlik.

JIG rozpoczyna w tym roku cykl “Przedsiębiorcze Jaworzno”, składające się z części szkoleniowej oraz z części promocyjnej przeznaczonej dla podmiotów gospodarczych w mieście.

Więcej informacji na temat działalności JIG na stronie jig.jaw.pl.

oraz na Facebooku JIG

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki