Motocyklowe rozpoczęcie sezonu na Sosinie

Wraz z początkiem wiosny mogą wyciągnąć swoje motocykle z garaży i rozpocząć sezon. Kilkuset motocyklistów z Jaworzna i okolic rozpoczęło w niedzielę na Sosinie nowy sezon na jednoślady.

REKLAMA

Ryk silników przyciągnął wielu mieszkańców, którzy mogli podziwiać na własne oczy różnorakie maszyny. Nie zabrakło motocykli sportowych, czy trójkołowców. Był również wyjątkowy egzemplarz, który został własnoręcznie wykonany przez jego właściciela. To już tradycja, że na Sosinie pojawiają się także panie, które same jeżdżą na motocyklach i jak same mówią uczucie wolności podczas jazdy motocyklem jest nie do opisania.

Dla uczestników inauguracji sezonu jazda na motocyklu to ogromna pasja i sposób na życie. Przez całą zimę nie mogą się doczekać, aż wyciągną motocykle i wyjadą na drogi. Zjazd na Sosinie to także świetna okazja do wspólnego integrowania środowiska motocyklistów i wymiany spostrzeżeń na temat swoich pojazdów.

Po spotkaniu na Sosinie, punktualnie w południe, sznur motocykli wyjechał na jaworznickie drogi i udał się najpierw w kierunku Osiedla Stałego, a następnie do centrum, skąd motocykliści wrócili nad zalew.

- REKLAMA - Zewnętrzne linki