Serdecznie zapraszamy na kolejne Misterium Drogi Krzyżowej, które organizuje młodzież działająca przy Sanktuarium na Osiedlu Stałym w Jaworznie.

REKLAMA

Tym razem tematem przewodnim będzie “Spotkanie” – Spotkanie człowieka, mężczyzny, który swoje życie zatracił w doczesności (pieniądzach, pracy, bez miłości do Boga i drugiego człowieka). Na jego drodze stanie krzyż, dzięki któremu jego życie i serce na nowo pobudzi się do żywej wiary, nadziei i miłości. Odda swe życie Bogu, zawierzy się Panu i Stwórcy.

Może to właśnie na tym misterium ktoś odnajdzie Go na nowo – Spotka się z nim i na nowo wróci do Niego! Może to właśnie dzięki Tobie – Taki mamy czas Wielkiego Postu.

Tym razem chcemy pomóc kolejnemu dziecku – Hani Stochmal, która walczy z nowotworem – nerczakiem zarodkowym. Chcemy pomóc Jej i rodzinie poprzez naszą pamięć, dobre słowo, obecnością na spektaklu, a także zebrać potrzebne fundusze na dalsze leczenie.

Spektakl odbędzie się 9 kwietnia (Niedziela Palmowa) o g. 16 w sali teatralnej przy dolnym kościele sanktuarium NMP Nieustającej Pomocy w Jaworznie (Osiedle Stałe).

B. Gadziała

- REKLAMA - Zewnętrzne linki