20. Targi „Twój Dom, Twoje Otoczenie”

Budujesz, remontujesz, urządzasz szukasz inspiracji i nowoczesnych rozwiązań? Targi „Twój Dom, Twoje Otoczenie” to miejsce dla Ciebie.

REKLAMA

Jaworznickie targi odbywają się od 1998 roku i co roku w hali widowiskowo-sportowej MCKiS skupiają wystawców z Jaworzna i okolicznych miasta.

Nowe technologie w budownictwie i aranżacji wnętrz to tylko niektóre zagadnienia, z którymi mogli zapoznać się zwiedzający jaworznianie.

Na targach wystawcy prezentują najnowsze technologie, tak aby nasz dom był przyjazny, inteligenty i ekonomiczny. Ciekawostką była najnowsze rozwiązania, między inny, jak możemy sterować naszym domem.

Kiedy nasz dom jest już wybudowany, możemy pomyśleć o jego wystroju i aranżacji, a także metodach ogrzewania, tak aby było one jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

Wiosna to także dobra okazja do zadbania o przydomowe ogrody. Jakie w tym roku panują trendy?

Podczas targów mieszkańcy mogą zobaczyć także dwie makiety powstających inwestycji w mieście. Makietkę pawilonu „Słoneczna” prezentuje Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Na drugiej makiecie zostało zaprezentowane nowo powstające osiedle Cynamonowe na Gigancie.

Na targach nie zapomniano także o najmłodszych, którzy mogli samodzielnie z drewnianych klocków oraz cegiełek projektować i budować swoje domy.

Co roku podczas targów obecna jest także jaworznicka policja, która edukuje mieszkańców na temat bezpieczeństwa na drodze. Podczas targów jest również okazja, aby oznakować swój rower.

Targi w hali MCKiS trwają do niedzieli. Dla zwiedzających będą czynne od godz. 10 do 17.00.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki