„Zmarł przed izbą wytrzeźwień” – na pierwszej stronie dzisiejszego wydania gazety „Co tydzień” piszemy o śmierci 63-letniego mężczyzny, który był dowożony przez policjantów z Wadowic do jaworznickiej izby wytrzeźwień. W trakcie prowadzenia do izby mężczyzna zmarł.

REKLAMA

„Potrzebny żłobek. Jaworzno mogłoby być dobrą matką, a okazuje się wyrodną macochą. W przeciwieństwie do sąsiednich gmin, rodziców najmłodszych jaworznian zostawia samych sobie” – piszemy na stronie drugiej. Na stronie trzeciej piszemy o debacie w ramach projektu „Miasta Idei”.

„Wielka Orkiestra zebrała ponad 100 milionów” – rekordowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Warszawie, na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta gala, podczas której Jurek Owsiak podsumował 25. finał i podziękował wolontariuszom.

Na stronie szóstej piszemy o Dniu Kobiet, który obchodziło Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów „Wigor”.

W dodatku sportowym kolejne informacje ze świata sztuk walki, a także relacja z pierwszego meczu w rundzie wiosennej Szczakowianki Jaworzno.

W „Dzielnicowym Kalejdoskopie” na stronach 18 i 19 kolejne wieści z dzielnic, tym razem z Warpia, Pszczelnika, Szczakowej i Centrum.

Na ostatniej stronie, jak co tydzień, kolejne odcinki „Jaworznianek”, „Kątem Oka”, „Jakuba Dąbka” oraz twórczość Jana Ryszarda Drąga.

W dzisiejszym wydaniu „Dziennika Zachodniego” na pierwszej stronie „Związkowcy zrównani z górnikami dołowymi. Urlopy górnicze po nowemu. Posłowie przegłosowali nowelizację” – pisze redaktor Kamila Rożnowska.

Zachęcamy do lektury!

- REKLAMA - Zewnętrzne linki