Choć zostało jeszcze sporo czasu, to Miejskie Centrum Kultury i Sportu uruchomiło już zapisy do 22. Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 km oraz jaworznickiego triathlonu „Stalowy Sokół”.

REKLAMA

22. Międzynarodowy Bieg Uliczny odbędzie się 26 sierpnia. Oprócz tradycyjnego, piętnastokilometrowego dystansu, uczestnicy będą mogli także spróbować swoich sił na krótszej, dziesięciokilometrowej trasie.

W tym roku, ze względu na prace budowlane w Hali Widowiskowo-Sportowej i jej okolicach zaplecze biegu zostanie przeniesione na Stadion Miejski przy ul. Krakowskiej 8. Zgłoszenia do biegu są przyjmowane poprzez strony: www.datasport.pl, www.mckis.jaw.pl oraz www.maratonypolskie.pl.

Z kolei 11. edycja jaworznickiego triathlonu „Stalowy Sokół” odbędzie się 19 sierpnia i tradycyjnie będzie rozgrywana na terenie zalewu Sosina. Podobnie jak w ubiegłych latach zawodnicy będą mieli do przebycia następujące dystanse: pływanie – 400 metrów, rower – 10 kilometrów i bieg crossowy – 3 kilometry. Limit zawodników wyznaczono na 260 osób.

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki