Drużyny młodzieżowe LKS Ciężkowianka nie zwalniają tempa. Młodzicy Ciężkowianki, którzy po rundzie jesiennej są liderami w swojej grupie rozgrywkowej Chrzanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej wzięli udział w prestiżowym Halowym Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Akademię Piłki Nożnej w Knurowie.

REKLAMA

Na starcie stanęło 7 drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdymi. Trzy wygrane, dwa remisy oraz jedna porażka z późniejszym triumfatorem Victorią Częstochowa sprawiły, iż podopieczni Tomasza Majki ostatecznie uplasowali się na wysokim drugim miejscu w tym prestiżowym turnieju.

Wyniki rozegranych meczy:

LKS Ciężkowianka Jaworzno –AP II Knurów 0:0
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Triumf Alwernia 3:1 (bramki Kominiak -1, Kucharski -2)
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Zagórzanka Zagórze 5:0 (Proksa-2, Tondos-2, Wójcik-1)

Skład: Glimos,Ciołczyk- Proksa, Wójcik, Gulak,Chmiel, Wontor, Grodzki Kominiak- Kucharski.

W tym samym dniu orliki rywalizowały w Olkuszu zajmując 3. miejsce w swojej grupie eliminacyjnej, zaś dzień później żaki, których szkoleniem zajmuje się trener Szymon Pieczka zajęły 4. miejsce na 8 startujących ekip. Udział w turniejach był dofinansowany ze środków pochodzących z budżetu Gminy Jaworzno. Trenerzy drużyn młodzieżowych LKS Ciężkowianka zapraszają na treningi, które odbywają się na własnych obiektach oraz pod gościnnym dachem SP nr 18 oraz na orliku.

Jancio Wodnik

- REKLAMA - Zewnętrzne linki