Już 12 lutego (niedziela) o godzinie 16:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpi Kabaret Młodych Panów w programie pt. „Bogowie”. Bilety w cenie 50, 60 i 70 zł są do nabycia w kasach hali MCKiS, Domu Kultury w Szczakowej, stronie www.eventim.pl oraz w salonach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert.

REKLAMA

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygrania są cztery podwójne wejściówki na to wydarzenie. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: w jakim mieście został założony Kabaret Młodych Panów? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres mailowy: konkursy.jaw@gmail.com do czwartku 9 lutego do północy.

Kabaret Młodych Panów – “BOGOWIE”.

Jeżeli czytasz ten tekst, to już jesteś na dobrej drodze do szczęścia – nie jesteś wśród 3% analfabetów w Europie! Mało tego, jesteś krok od wzięcia udziału w najnowszym spektaklu Kabaretu Młodych Panów pt. “BOGOWIE”.

Ten program pomoże rozwiązać Twoje problemy – sprawi, że zapomnisz o nich nie tylko na dwie godziny. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikną wszystkie Twoje troski. Kiedy minie ten czas, wszystko będzie zależeć już tylko od Ciebie. Musisz stać się nie tyle kowalem własnego losu, ile BOGIEM własnego życia.

Nie pytaj, co Młodzi mogą zrobić dla Ciebie, ale co sam możesz zrobić dla siebie.

Ten spektakl nie załatwi Twoich spraw, ale da Ci wskazówki, da Ci wiarę, da Ci siłę. Chcesz być jak Młody BÓG? Przestań chcieć! Bądź! Pamiętaj, Twoje szczęście jest w Twoich rękach.

“Szczęście nie jest ani dziełem przypadku, ani darem bogów. Szczęście to coś, co każdy z nas musi wypracować dla samego siebie”. Erich Fromm

kabaret1

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki