Święto Zakochanych, czyli obchodzone 14 lutego Walentynki, może stać się impulsem do poszukiwania miłości, a także jej wyznania. Z tej okazji wszystkich zakochanych jaworznian wspieram PKM, które przygotowało walentynkową akcję Poczta-Książka-Miłość.

REKLAMA

PKM zaprasza zakochanych do przynoszenia własnoręcznie wykonanych kartek walentynkowych. Z kolei Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskich dołoży do nich swój prezent.

Zasady akcji walentynkowej wyjaśnia Maciej Zaremba.

Walentynki można przynosić do siedziby PKM przy ul. Krakowskiej 9 bezpośrednio do rzecznika prasowego Macieja Zaremby od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 15.00, a także można je zostawić w dyspozytorni PKM lub w Centrum Obsługi Klienta PKM przy ul. Słowackiego 2.

Na zakochanych czeka tomik poezji, słodka niespodzianka oraz odblask w kształcie serca. Jedynym warunkiem uczestniczenia w walentynkowej akcji jest ukończenie 16 lat.

Jak wziąć udział?

1. Przynieś swoją walentynkę (lub list miłosny) do siedziby PKM (ul. Krakowska 9) lub do Centrum Obsługi Klienta (jaworznicki rynek, ul. Słowackiego 2).
2. Weź „pokwitowanie” w postaci maleńkiego kluczyka.
3. Przekaż kluczyk Ukochanej Osobie.
4. Zaproś Ją/Jego z kluczykiem do PKM. Oczywiście możecie przyjść razem.
5. A Ukochana Osoba, po otwarciu kłódki na walentynkowej paczce, otrzyma:
– Twoją walentynkę (lub list miłosny)
– odblaskowe czerwone serduszko (by być lepiej widocznym na drodze)
– coś bardzo słodkiego

i… tomik poezji miłosnej.

pkm_walentynki

- REKLAMA - Zewnętrzne linki