REKLAMA

Prestiżowa impreza z tradycjami, jaką są XV Międzyplanetarne Targi Ślubne, odbędzie się 5 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach – nowo powstałym obiekcie w pobliżu Spodka – które jest idealnym miejscem na organizację tego typu imprez. To właśnie tam, jednego dnia i pod jednym dachem, zgromadzi się blisko 300 wystawców oferujących różnorodne produkty i usługi z branży ślubno-weselnej: począwszy od salonów sukien ślubnych i garniturów, jubilerów oraz usług foto – video, aż po dekoracje sali,samochody do ślubu, oprawę muzyczną uroczystości czy agencje barmańskie.

Nie zabraknie również degustacji potraw i słodkości oraz możliwości wykonania pamiątkowych zdjęć na stoiskach z fotobudkami. Każdym targom towarzyszą występy na głównej scenie. W Katowicach czekają na narzeczonych: pokazy mody ślubnej organizowane we współpracy z regionalnymi Biurami Miss Polski, pokazy tańca, prezentacje 4 zespołów muzycznych na żywo, show barmańskie oraz konkursy ze wspaniałymi nagrodami ufundowanymi przez wystawców – w tym bon na zakup wymarzonej sukni ślubnej oraz bon na garnitur. Narzeczeni będą mieli również okazję wysłuchać dwóch prelekcji – pierwsza z nich poruszy temat zawierania umów związanych z organizacją ślubu oraz prawnych skutków małżeństwa, druga będzie dotyczyła aranżacji wspólnej przestrzeni życiowej.


Czym te targi różnią się od edycji listopadowej? Dwa razy większa powierzchni, prawie trzy razy więcej wystawców i o wiele więcej nagród do zdobycia w naszych konkursach. Musicie to zobaczyć 🙂

XV Międzyplanetarne Targi Ślubne

05. 02. 2017r.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

10.00 – 17.00

Cena biletu: 20 zł/osoba

www. targislubne.pl

www. fb.com/miedzyplanetarnetargislubne

www.targislubne.pl/bilety,17

- REKLAMA -


Zewnętrzne linki