Joanna Witosińska zdobyła I miejsce w Pucharze Małopolski w ujeżdżeniu za sezon 2016.

REKLAMA

W Krakowie odbyło się podsumowanie sezonu jeździeckiego 2016. W podczas gali wręczenia nagród w dniu 22 stycznia 2017 r. została trzykrotnie nagrodzona w kategorii wiekowej – Junior. Amazonka otrzymała Puchar za zajęcie I miejsca w Pucharze Małopolski w Ujeżdżeniu; Puchar za zajęcie II Miejsca w Rankingu Małopolski 2016 r. w Ujeżdżeniu oraz Puchar za uplasowanie się na II miejscu w rankingu WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego).

joanna-witosinska1Małopolski Związek Jeździecki powołał Joannę Witosińską do Kadry Małopolski w sezonie 2017 w  dyscyplinie WKKW oraz przyznał amazonce dwie drugie klasy sportowe w WKKW i w ujeżdżeniu.

Joanna Witosińska mieszka w Jaworznie, na co dzień uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki, w pierwszej klasie o profilu medycznym. Od 5 lat jest zawodniczką w Klubie Jeździeckim SZARŻA w Bolęcinie i trenuje pod kierunkiem Marii i Mikołaja Rey oraz Roberta Skrzypczaka. Joanna trenuje jazdę konną 5 dni w tygodniu po 2 godz., doskonaląc się w zakresie ujeżdżania, WKKW i skoków przez przeszkody. Obecnie dosiada własnego konia rasy małopolskiej Sahara.

Gratulujemy Joannie i życzymy kolejnych osiągnięć!

 

- REKLAMA -
Zewnętrzne linki